Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 267820
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος είναι λίγο παπραπλανητικός. Δεν έχω συγκεκριμένο bucket list, αλλά ήταν κάτι που ήθελα να κάνω πολύ όχι μόνο για τους προφανείς λόγους.
Η Σοφία και η Γιολάντα έφτασαν με διαφορά φάσης π/4 στο ραντεβού, μα δε μου καίγεται καρφί. Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέσαι με τον χρόνο όταν μ'αυτό που προκείται να γίνει ο χρόνος θα παγώσει. Δεν γίνεται να βγεις χαμένος.
Τα κορίτσια πέρασαν το κατώφλι μου και το μόνο που αποκάλυψε το άχαρο blue light του δωματίου ήταν η καλή τους διάθεση. Κομψές, χαμογελαστές, sexy. Deadly sexy. To session ήταν τόσο δυνατό, που το δωμάτιο μετατράπηκε σε μια μίνι σάουνα. Σκέτη απόλαυση. Για κάποια δευτερόλεπτα νόμισα πως αιωρούμουν σε κάποιο παραδεισένιο σύννεφο. Το αδικείς αν το περιγράψεις. Ωστόσο, εξίσου απολαυστικό ήταν και το διάλειμμα μας. Είναι είναι τόσο αληθινά ξεχωριστές και ενδιαφέρουσες. Τόσο γήινες και τόσο τέλειες. Η κάθε μια μου βγάζει κάτι εντελώς διαφορετικό και είναι τόσο ταιριαστές φίλες... Αυτό δίνει και το κάτι παραπάνω. Η τυπάρα και ο τύπος μου έκαναν τις σεροτονίνες μου να σπάσουν τα κοντέρ.

Κάτι παραπάνω από υπέροχες λοιπόν. Στο επανειδείν.

ΥΓ. Τα εφτάρια δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Αλλά και δεκάρια να βάζα ούτε εκείνα θα το κατάφερναν. Για την ακρίβεια θα αποτύγχαναν παταγωδώς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
550€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
igbt9999
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.022
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, eridon1877, elpotero και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2022
α) Στό "ἐπανιδεῖν", β) π/4; 4 τέσσερα λεπτά, 1/4 τῆς ὥρας; Δέν κατάλαβα...
01 Ιουλίου, 2022
Kαι καποια περιγραφή ίσως ?... Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2