Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 25 10
Call-Girls 46413
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με αφορμή τον φίλο από κατω και την κριτική του θα ήθελα και εγώ να πω την άποψή μου για τη συγκεκριμένη κοπέλα... Η Συνάντηση είναι αρκετά πιο παλιά μόλις είχα αρχίσει και συνερχομουν από ένα ατύχημα που είχα που ίσως και για αυτό δεν πήγε καλά το ραντεβού... αλλά.... Αυτό που ήρθε λοιπόν στο ραντεβού δεν είναι αυτό που είδα στις φωτογραφίες ή μάλλον είχε επεξεργασία και στο πρόσωπο αλλά και στο κορμί όχι ότι ήταν χοντρή κοπέλα η άσχημη αλλά σε καμία περίπτωση αυτό το υπέροχο κορμί που βλέπεις στις φωτό και αυτό το γκλαμουρατο πρόσωπο που σε κάνει να πεις ότι ναι τη θέλω... Λοιπόν στον αγώνα μπορεί και εγώ να μην είχα τις επιδόσεις που είχα πριν το ατύχημα .... αλλά ξάπλωσα κάτω και ξεκίνησε η κοπέλα... λοιπόν το πρόγραμμα της ήταν.....τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση.... μία κασέτα που είχε ξεκινάω με αυτό πάω σε αυτό κάνω εκείνο κάνω το άλλο.... τα φιλιά της ναι μεν με γλώσσα αλλά όχι αυτό το φιλί που θα σε κάνει να ανάψεις ....σε γενικές γραμμές δεν πέρασα άσχημα ήταν πολύ ευγενική ναι μεν συνεργάσιμη αλλά πολύ μηχανική ....!!!τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση το ξαναλέω!!!! από μένα όχι....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.565
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 piko, Annapurna, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού