Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από καιρό επαναληπτική με τη γνωστή σε όλους Masha αλλά εδώ Μαρία... Για το κορίτσι δεν ξέρω τι παραπάνω να γράψω άλλωστε έχουν γράψε πολύ συναγωνιστές για αυτή στο πρώτο της link και εγώ είναι η δεύτερη κριτική που αφήνω.... τα περισσότερα τα έχω ξαναπεί το κορίτσι από πρόσωπο εμένα προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ και από κορμί είναι απλα υπέροχο .... Στον αγώνα τώρα μόλις μπήκε στο δωμάτιο με θυμήθηκε έπεσε απάνω μου Με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και το τι έγινε από κει και πέρα δεν συζητιέται... λόγω του ότι είχαμε ξανασυναντηθεί ήταν πολύ πιο ανοιχτή μαζί μου από την προηγούμενη φορά πολύ ελεύθερη και διαχυτική και κολλούσε πουθενά ....έδωσε τα πάντα χωρίς μα και μου ....τελείωμα και τις δύο φορές στο στο υπέροχο στοματάκι της μετά από πίπα καλλιτεχνική.... Δεν θα κουράσω αλλο απλά όσοι συναγωνιστές θέλετε εγγυημένα να περάσετε καλά με μία κοπέλα που μοσχομυρίζει κυριολεκτικά ξέρει να περιποιείται έναν άντρα και ξέρει και τι δουλειά κάνει και δεν ντρέπεται καθόλου για αυτή τότε εδώ είναι σιγουρακι...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.565
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, piko και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού