Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την Στεφανια λοιπον... Για να ειμαι ειλικρινης ηθελα να δοκιμασω μια νεα κοπελα (απο τις αρκετες νεες κοπελες που ανεβηκαν στο εν λογω γραφειο) και συναντησα την Στεφανια απλα στην τυχη (απο οσες ηταν διαθεσιμες)
Στο δια ταυτα τωρα, προκειται για μια κοντη , ομορφη κοπελα (για μενα) με ωραια ματια και ενα σκουλαρικι στην μυτη και .. Ειναι αδυνατη αλλα εχει μια χαλαροτητα στην κοιλια, επισης εχει μεγαλα σχετικα (φυσικα) βυζια
Οσον αφορα τα ορεκτικα δεν εμεινα παραπονεμενος καθως η κοπελα δεν τσιγκουνευτηκε τα φιλια, αρχισε να γλυφει-φιλαει απο το λαιμο και κατα ασταματητα, πηρε μια αρκετα καλη πιπα και περιποηθηκε την γυρω περιοχη με το παραπανω..
Στο κυριως πιατο τωρα η Στεφανια ηταν αρκετα δοτικη και στους δυο γυρους που παιξαμε.... μου εδειξε οτι αντεχει και σε χαλαρους και σε γρηγορους ρυθμους (οταν ανεβασα ταχυτητητα) κανοντας μαζι της αρκετες στασεις. Το τελος και τις δυο φορες ηρθε στα βυζακια της
Στην αναπαυλα του πρωτου ημιχρονου καθησαμε και συζητησαμε οπου ηταν αρκετα ομιλιτικη και ευχαριστη στην κουβεντα...
Ενω το παραβολο το εδωσα με το τελος του αγωνα
Υ.Γ. 1) Εβαλα 9 στο προσωπο διοτι ειναι απλα ομορφη (συμφωνα με το δικο μου γουστο παντα) . Δεν εβαλα 10 διοτι παντα θα υπαρχει μια ομορφοτερη για ολους μας .. Ενω στο σωμα (παροτι μου αρεσε το σωμα της) εβαλα 8 μονο και μονο για την μικρη χαλαροτητα στην κοιλια.. Αν δεν ειχε την χαλαροτητα στην κοιλια θα εβαζα 10
Υ.Γ. 2)Στην επικοινωνια εβαλα 10: Απλα δεν ειχα λογο να βαλω κατι λιγοτερο καθως οπως εγραψα ηταν ευχαριστη οταν κουβεντιασαμε στο διαλλειμα. Το ιδιο ισχυει και για την Γενικη της συμπεριφορα, δεν ειχα κανενα παραπονο απο την συμπεριφορα της
Υ.Γ.3)Στην διαθεση στο σεξ εβαλα 9: Ισως την αδικω.. ισως θα επρεπε να της βαλω 10 αλλα δεν την θεωρω καλυτερη π.χ. απο την Σοφια ( αναφερω την Σοφια διοτι πολυ απλα δεν εχω κρυψει ποτε οτι η αδυναμια μου απο το συγκεκριμενο γραφειο ειναι η Σοφια).. Ειναι μια σκαλα κατω απο την Σοφια.
Υ.Γ.4) Εβαλα ισως στο αν θα την ξαναδω διοτι το ραντεβου μου με την Στεφανια ηταν καλο, δεν εχω κανενα παραπονο απο αυτην, περασα πολυ καλα μαζι της γενικα αλλα θα ηθελα να συναντησω οταν θα εχω την ευκαιρια και αλλες κοπελες απο το εν λογω γραφειο τις οποιες δεν τις εχω συναντησει
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.893
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trifonbakatsoulias, linear, nickthegreek και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2022
Anal κάνει η κοπελα; δάχτυλα δεχεται;
review reaction 1 hornyasfuck
30 Ιουνίου, 2022
@Eros82 δεν μπορω να σου απαντησω διοτι δεν εκανα πρωκτικο μαζι της, δεν της το ζητησα καν.. δεν ξερω αν κανει...
Ελισης δεν της εβαλα δαχτυλακι, της εβαλα μονο πουλακι Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
30 Ιουνίου, 2022
Καλή περιγραφή, στα υπόψιν το κορίτσι.
review reaction 1 hornyasfuck, bigshak
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3