Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 26474
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με το που είδα τις φωτο τα δίμετρα πόδια ήθελα να βρεθώ ανάμεσά τους!

Τηλέφωνο στους Αγγέλους και το rdv κλείστηκε εύκολα, νομίζω την 2η μέρα του τουρ της.
Φτάνω στο ξενοδοχείο, ζητώ το δωμάτιο κι αφού περνάω τον έλεγχο της reception, ανεβαίνω στον όροφο και χτυπάω την πόρτα της.
Είχα αγωνία για το τι θα αντικρύσω όταν άνοιγε η πόρτα.

Με υποδέχτηκε με το νεγκλιζέ της, σέξυ εσώρουχα, τα ψηλοτάκουνα της και ένα γλυκό χαμόγελο

Περιγραφή όπως τα γράφουν και οι συναγωνιστές παρακάτω.
Κορμί naturale χωρίς παρεμβάσεις, πανύψηλη, με υπέροχες ποδάρες και μικρό λεμονάτο στήθος. Πρόσωπο καλό (όχι κούκλα), αλλά με υπέροχα μάτια και ζεστό χαμόγελο. Ανευ δερματοστιξίας με εξαίρεση ένα μικρό αστεράκι στο δεξίο (νομίζω) coup de pied. Πολύ elegant παρουσία. Θεωρώ ότι ρούχα θα τραβάει τα βλέματα των αντρών όπου κι αν βρεθεί.

Χαμογέλασα, τη φίλησα και εκείνη ανταποκρίθηκε με ένα "αβαθές" φιλί.
Ψιλοsocial για να σπάσει ο πάγος, ενώ ετοιμαζόμουν για το μπάνιο. Καλά αγγλικά. καλή στο social, από Αγία Πετρούπολη μεριά και φοιτήτρια marketing.

Βγαίνω απο το μπάνιο κι αρχίζω να τη φιλάω σε όλο της το σώμα και της αφαιρώ τα εσώρουχα. Αρχίζει να παίρνει μπρος. Γλύψιμο στο λεμονάτο στήθος της και στο λαιμό της και τότε τα φιλά της άρχισαν να βαθαίνουν.
Κατεβαίνω και στο ροζουλί καλοσχηματισμένο μουνάκι της, όπου του έδωσα και κατάλαβε.
Την βάζω για πίπα αλλά μέτρια πράγματα. Οχι πολύ βαθιά και μάλλον χαλαρά. Καθ' υπόδειξίν μου πέρασε και τη γλωσίτσα της από τα μπαλάκια μου, αλλά γενικά δεν το έχει.

Προχώρησα κι εγώ στο κυρίως πιάτο. Πρώτη στάση μ εκείνη από πάνω. Λίγο τζελ και μπήκε σιγά σιγά λέγοντας μου "too big".
Τελικά το πήρε όλο μέσα και άρχισε το ένα καλό riding. Εγώ να χαιδεύω τα καλοσχηματισμένα βυζάκια της.
Αλλάξαμε σε doggie αλλά δεν τον έπειρνε όλον μέσα. Ετσι το γύρισα σε ιεραποστολικό για να βρεθώ ανάμεσω στις ποδάρες της και μετά πλάγια με αυτήν να γυρίζει το κεφάλι της και να επιδιώκει αγκαλίτσες και φιλάκια. Κάπου εκεί είχαμε και το τέλος του πρώτου γύρου.
Παρέμεινε στην αγκαλιά μου και με χάιδευε. Πολύ GFE κατάσταση. Ξαναγύρισα στα εφηβικά μου χρόνια.Χαχαχα!

Μπανάκι και δεύτερος γύρος στο ίδιο μοτιβο.

Συμπερασματικά μια χαλαρή συνουσία με ένα γλυκό amateur κορίτσι με υπέροχο (για τα γούστα μου) κορμί!

Αυτά από εμένα και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, piko και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2022
Στην φωτογραφία με το καρό πουκάμισο φέρνει σε Έλενα Παπαβασιλείου η μου φαίνεται;
review reaction 1 hornyasfuck
30 Ιουνίου, 2022
Μοιάζει αλλά δεν έχει τις βυζαρες της Ελενας.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2