Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10
Call-Girls 45834
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από δεκάλεπτη αναμονή «για να ετοιμαστεί η κοπέλα», χτυπάω καβλωμένος την πόρτα του δωματίου. Η πόρτα ανοίγει αργά και βουβά, χωρίς να ακουστεί ο ήχος επερχόμενων τακουνιών. Μπροστά μου εμφανίζεται ένα μικρόσωμο, αδύνατο μαυροτσούκαλο με παντοφλάκια, με κάτι χείλια κραυγαλέα φουσκωμένα κι ένα πρόσωπο διάστικτο με μικροσκοπικά μπιμπίκια, μικρή σχέση με τις φωτό δηλαδή, περισσότερο προς Βουλγάρα γύφτισσα που κάνει πιάτσα στα Ξυλάδικα έφερνε. Την κοιτάζω με κάποια δυσπιστία, έχει δυο ματάκια μαύρα μπιρμπίλικα. Μου χαμογελάει, “What’s your name” ρωτάει, «Κώστας», της λέω, “Hi Kostas, nice to meet you” μου απαντάει και μου δίνει αργά το ζεστό της χέρι. «Καλά αρχίσαμε», σκέφτομαι.

Με παίρνει απ΄ το χέρι και με περνά στα ενδότερα. «Σκέφτηκα να κάνω ένα βραδινό δώρο στον εαυτό μου», της λέω, έτσι για να ανακτήσω λίγο την πρωτοβουλία, και την αγκαλιάζω. «Ήρθες στο κατάλληλο μέρος», μου απαντάει. Έχει καλή ευφράδεια, η πουτάνα. Αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα. Φιλάει υπέροχα μ΄ αυτές τις πρησμένες τσιμπουκοχειλάρες της. Καθότι είμαι με το μισάωρο πρόγραμμα διακόπτω για να πάω για μπάνιο. «Να βάλω μουσική;», με ρωτάει. «Εξαρτάται από τη μουσική» της απαντάω, και μου βάζει κάτι καβλοτράγουδα soul-jazz από το youtube, ό,τι καλύτερο για γαμήσι. Φυσικά όταν βγήκα έξω είχε χαμηλώσει και το φωτισμό. Μόνο λάθος της ότι δεν είχε ανοίξει το αιρκοντίσιον, αλλά μάλλον το έκανε για να ανεβάσει όσο περισσότερο μπορούσε τη θερμοκρασία…

Αρχίζουμε να λικνιζόμαστε υπό τους ήχους πνευστών που υπόσχονται να μας ανεβάσουν στους ουρανούς της ηδονής. Μ’ αρπάζει από τον σηκωμένο πούτσο και με οδηγεί προς στο κρεβάτι. Κι ενώ εγώ ξεφυλλίζω τον σεξοκατάλογο του μυαλού μου προσπαθώντας να αποφασίσω τι να της κάνω και βρίσκομαι μεταξύ άγριου γαμησιού σε ορθόδοξη στάση, παθιασμένου γλειφομουνιού ή βίαιου mouthfuck, η Μίσλεϋ με προλαβαίνει, πέφτει στα γόνατα και μ΄ αρχίζει στο τσιμπούκι με κείνα τα χείλια της που κυριολεκτικά αγκαλιάζουν τον πούτσο και τα μάτια της να με κοιτάν όλο κάβλα. Και κάπου σ’ αυτό το σημείο το παίρνω απόφαση: Θα πάω με τα νερά της κι όπου με βγάλει. Το 'χει κερδίσει με το σπαθί της, άλλωστε.

Η πίπα της είναι καλή, αλλά θα μπορούσε να είναι πιο ευφάνταστη. Της κάνω κάποιες υποδείξεις, κουτσά-στραβά τις ακολουθεί. Μπαλάκια δεν γλύφει, αλλά το κυρίως σώμα το περιποιείται καταλλήλως. Μετά από λίγα λεπτά γυρνάει και στήνεται πισοκωλλητά. Δεν έχει κανέναν ιδιαίτερα καλοσχηματισμένο κώλο, αλλά είπαμε, η ατμόσφαιρα είναι όλα τα λεφτά. Δίνω πόνο για κανά πεντάλεπτο, αυτή βογγά, γενικώς εμπλουτίζει ηχητικά την ατμόσφαιρα. Μετά γυρίζει ανάσκελα. Πάω να κάνω ένα διάλειμμα με γλειφομούνι, αλλά δεν μ’ αφήνει. “No, baby, I want you to fuck me”, μου λέει, και βέβαια δεν μου αφήνει περιθώρια διαφοροποίησης. Κάπου εδώ αρχίζω να την ψυλλιάζομαι τη δουλειά, μάλλον θέλει να με ξεπετάξει με συνοπτικές διαδικασίες η κυρία. Αρχίζουμε το χτύπημα με μένα να χοροπηδάω από πάνω κι αυτή να βογγάει από κάτω, ωραία είναι, είπαμε, όλα είναι ζήτημα ατμόσφαιρας. Έλα όμως που το αιρκοντίσιον είναι κλειστό, η ώρα προχωρημένη, κι αρχίζω να τα παίζω. Σταματάω λοιπόν, κι αυτή τι λέτε πάει να κάνει; Να μου βγάλει το προφυλακτικό. «Α, ώστε όντως θέλεις να με ξεπετάξεις γλυκιά μου… Τώρα θα δεις», σκέφτομαι. «Έλα κάτσε από πάνω», της λέω. Ξεκούραστη στάση, αναδεικνύει και τις ρώγες της, που είναι καλοσχηματισμένες και λιμπιστικές, σε αντίθεση με τα βυζάκια της, που το ένα κοιτάει τη Δύση και το άλλο την Ανατολή. Ξαναρχίζει το χτύπημα, κι ενώ με τέτοια σέξι συμπεριφορά θα περίμενες να λικνίζεται και λίγο αργά στο σεξ, αυτή επιμένει σταθερά σε υψηλές ταχύτητες. «Αχ, βαχ», να κάνει η Μίσλεϋ, «Γκρανγκ, μπανγκ», να κάνει το κρεβάτι, του οποίου το προσκέφαλο χτυπάει στον τοίχο με μανία, κάποια στιγμή λέω ας σφυρίξουμε τη λήξη, γιατί θα μας βαράν την πόρτα για φασαρία, αν και η ΜίσλεΫ δεν δείχνει να ανησυχεί.

Τη σηκώνω λοιπόν, και τι κάνει λέτε; Πάει στο κινητό της και μου λέει, «άντε μωρό μου, πέντε λεπτά έμειναν». Δεν την πολυπίστεψα, βεβαίως, αλλά τι να κάνω; Είπαμε, πάω με τα νερά της. Βγάζω καπότα λοιπόν και της τον δίνω στο στόμα. Με τα τσιμπουκόχειλά της με τελείωσε εύκολα. Ίσα που πρόλαβα να την τραβήξω, γιατί άλλο που δεν ήθελε να τα πάρει στο στόμα και να μου ζητάει 20 ευρώ έξτρα μετά. Όμορφο τελείωμα πάντως, οφείλω να ομολογήσω. Άδειασα τελείως, σωματικά και ψυχικά. Πλήρης αποφόρτιση. Μπράβο, Μίσλεϋ!

Αργότερα, στο σόσιαλ είπαμε και μερικά λογάκια παραπάνω κι επιβεβαίωσα ότι η Μίσλεϋ είναι όντως ατομάρα, δεν είναι καμία τυχαία. Της είχα αφήσει δυο πενηντάρικα στο κομοδίνο και περίμενα πότε θα μου έδινε ρέστα. Όσο περνούσαν τα λεπτά καταλάβαινα ότι περίμενα ματαίως. «Θέλω δέκα ευρώ», της λέω στο τέλος ωμά. «Αχ, συγνώμη, baby, σήμερα έστειλα λεφτά στο σπίτι και δεν μου έμεινε τίποτα.» Και βγάζει από την τσάντα της κάτι ψιλά, έτσι, για να με κάνει να ντραπώ που ζήτησα και ρέστα. Ανάμεσα στα κέρματα ξεχώριζε ένα πεντάευρο, οπότε πήρα αυτό. Καλό μαγκάκι η Μίσλεϋ, ήθελε και φιλοδώρημα με το στανιό. «Όνειρα γλυκά», μου ευχήθηκε καθώς έβγαινα από το δωμάτιο. Κοίταξα το κινητό μου και ήταν ακριβώς στα 30 λεπτά από τότε που πήρα το μήνυμα με το νούμερο του δωματίου της. Στο σπίτι με πήρε αμέσως ο ύπνος. Ονειρεύτηκα ότι έκανα έρωτα με την γκόμενα που γούσταρα στο Λύκειο πριν 25 χρόνια. Α, ρε Μίσλεϋ, γητεύτρα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
95€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, kokoretsakias93, piko και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2022
Φιλε εσυ τα γράφεις ωραια, φαινεται πως περασες σουπερ και χαίρομαι για αυτο αλλα εδω κ εκει εχεις πεταξει μερικα red flags
27 Ιουνίου, 2022
ωραίος!
Καπέλο
27 Ιουνίου, 2022
Γιά νά ὀνειρεύεσαι γκόμενο πρό εἰκοσαπενταετίας, ἔχεις ἕνα θεματάκι...!
29 Ιουνίου, 2022
@Michael Scott
Τι εννοείς red flags;

@hornyasfuck
Γκόμενα, έγραψα, όχι γκόμενο.
review reaction 1 hornyasfuck
29 Ιουνίου, 2022
@eternal1926 Ἔχεις δίκιο: τυπογραφικό λάθος ΔΙΚΟ ΜΟΥ... Καί πάλι ἔχεις θεματάκι ἄν γουστάρεις γκόμενΑ ὕστερα ἀπό 25 ἔτη!
29 Ιουνίου, 2022
Ετερναλ, εννοω μια με την προσπάθεια οπως λες να σε ξεπεταξει, μια που κοιταξε το κινητό να σου πει την ωρα, τα ρεστα που δν ειχε. Σε κάποια φάση λες οτι τραβηχτηκες με το ζορι και οτι αυτή πήγαινε για το εξτραδακι. Ισως βέβαια απλα να δινω παραπάνω σημασία σε χαζομάρες και να ειναι σχημα λόγου οτι εγραψες.
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιουλίου, 2022
@hornyasfuck
Εσύ πάλι, που γράφεις με πολυτονικό μετά από 40 έτη, τι θεματάκι έχεις;

@Michael Scott
Όχι, δεν είναι σχήματα λόγου, έτσι έγιναν, απλά εκτός απ' το ότι δεν έδινε ρέστα και ότι πήγε να μου φάει κάποια λεπτά, τα υπόλοιπα είναι θέματα ερμηνείας. Δηλαδή θα μπορούσα να πω ότι πηδιόταν με πολύ πάθος, το ήθελε έντονα, ποθούσε το σπέρμα μου στο στόμα της και τέτοια, αλλά εγώ δεν. Ξέρει να φτιάχνει ατμόσφαιρα πάντως, κι αυτό δεν το βρίσκεις εύκολα. Απλά κοίτα να έχεις το ακριβές αντίτιμο μαζί σου...
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιουλίου, 2022
@eternal26 Κατανοητό τό ἐπιχείρημά σου. Ὑπάρχει μιά διαφορά: εἶναι στό χέρι ΜΟΥ νά χρησιμοποιῶ πολυτονικό, μονοτονικό κλπ καί νά'μαι ἱκανοποιημένος. Στὴ δική σου περίπτωση ὅ,τι καί νά κάνης, ἡ γκόμενα... ΠΑΑ...ΕΕΕΙΙΙΙ! Δέν ξέρω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ἄν εἶναι καλό γιά τήν ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ νά κολλάη κάποιος σέ κάτι πού ΔΕΝ γυρίζει...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8