Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Call-Girls 100621
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ίσως από τις λίγες φορές που σε αυτό το γραφείο παίρνεις ότι βλέπεις.... Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι μία σχετικά μικροκαμωμένη αντικειμενικά όμορφη και πάρα πολύ πρόσχαρη και ευγενικη κορασίδα.... Όταν έφτασε στο χώρο μου ήταν σχετικά τρακαρισμένη αλλά μετά από λίγο λύθηκε πήγε για μπανάκι και όταν γύρισε και την είδα με τα εσώρουχα νόμιζα ότι ήμουν με την πρώτη μου καψούρα από το λύκειο.... Στην αρχή τα φιλιά της ήταν διστακτικά αλλά ομολογουμένως πάρα πολύ θερμά που εξελίχθηκαν σε υπέροχα γλωσσόφιλα... Στην πίπα με πολύ λίγη καθοδήγηση πέρασε από παντού όχι ότι δεν ήξερε μάλλον το αντίθετο.... Στον αγώνα πραγματικό πάθος σαν να κάνεις σεξ με την κοπέλα σου με αποτέλεσμα και τις δύο φορές με ελάχιστη προσπάθεια με κατάφερε με απόλυτη επιτυχία.... Αν θα την ξανά συναντούσα ναι χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είναι και στις πρώτες μου επιλογές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.565
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, piko και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2022
@nikos708 Συνάδελφε σε ευχαριστώ για την κριτική. Μεστή και περιεκτική. Όμως, φιλική συμβουλή την αδικεί ο τίτλος.
Ανάμικτα συναισθήματα;
Γιατί΄;
Με Γενική βαθμολογία 8.2 και Γενική συμπεριφορά 9 δεν είναι κάπως αντιφατικό΄; Επίσης πουθενά στις λεπτομέρειες δεν μου βγαίνει ο τίτλος.
Φιλικά και χωρίς ίχνος διάθεσης να σου το παίξω έξυπνος.
review reaction 1 WRAIOS, nikos708
30 Ιουνίου, 2022
Φίλε μου το καταλαβαίνω...απλά ενώ πέρασα πάρα πολύ καλά δεν θα είναι στις πρώτες μου επιλογές....ο λόγος;;; Ίσως γιατί ήταν παραπάνω επαγγελματίας απ' όσο θα ήθελα....σε καμία περίπτωση δεν έκανε κάτι κακό...απλά ήταν ένα καλό μεν ραντεβού αλλά χωρίς να έχει αυτό που θα θέλω ξανά και άμεσα.... άλλωστε το λέω ναι μεν θα την ξαναδώ χωρίς να είναι στο top 10 των επιλογών...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2