Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Call-Girls 10943
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από ένα σοβαρό τροχαίο που είχα και λίγο ο κορονοϊός επιστρέφω ... Συνάντηση με την κοπέλα σε ξενοδοχείο της Αθήνας όπως πάντα το γραφείο άψογο!!!!Στην κορασίδα με τράβηξαν οι φωτογραφίες που εχει... καλό να κάνω και μία αλλαγή από τους ρωσόφωνες... Η κοπέλα στην ώρα της σχεδόν με πεντάλεπτη καθυστέρηση...αυτό που είδα από τη μία μου άρεσε πάρα πολύ από την άλλη με φόβισε γιατί ήταν ίσως λίγο πιο..... Για τα γούστα μου ...από την αρχή είχε πολύ καλή αύρα και αυτό μου έκανε πολύ θετική εντύπωση ....φιλάκι ....φορούσε ένα πολύ όμορφο καλοκαιρινό φορεματάκι και εξαιρετικά ανάλαφρο θα έλεγα το οποίο τόνιζε αυτή την απίστευτη κωλαρα της... Στον αγώνα λοιπόν για να μη μακρηγορούμε στη δική μου περίπτωση ήταν πάρα πολύ δοτική πάρα και πολύ ενεργή δεχόταν δαχτυλάκια μπροστά χωρίς μα και μου και στην περιποίηση από τη μεριά μου μπορώ να πω ότι τα ζουμιά έδιναν και έπαιρναν... η πίπα της σε αρκετά αρκετά καλά επίπεδα αλλά το καλύτερο ήταν το στήσιμο στα τέσσερα που ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι σκέφτομαι να ξαναπάρω τηλέφωνο στο γραφείο.... Και τους δύο φορές.... που ειδικά στη δεύτερη δεν δυσκολεύτηκε καθόλου.... τελείωμα επάνω σε αυτό το υπέροχο έργο τέχνης....την κωλαρα της... Από μένα προτείνετε αλλά όχι σε αυτούς που θέλουν μοντελάκια σε αυτούς που θέλουν λατινοκωλάρες ναι ναι ναι...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.551
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, ΦΑΚΙΡΗΣ, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού