Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σκεφτόμουν τι να κάνω για τα φετινά μου γενέθλια πέρσι ντουο πρόπερσι κοπέλες φέτος είπα να πάρω μια και καλή.Ειχα διαβάσει τόσα για την φλορι είχα προσπαθήσει να την δω αλλά δεν την έβρισκα ευκαιρη και να που κουμπωσε στα γενέθλια μου.Ενημερωσα το γραφείο ότι έχω γενέθλια και αν είναι καλή θα την κρατήσω μια ώρα ακόμα για να μην παίρνω άλλη.
Έρχεται το αλάνι σαν να με ξέρει χρόνια χαμογελαστή με φιλάει και μου λέει happy birthday έτοιμη για πάρτυ!Αμεσως μπήκε στο παιχνίδι χορέψαμε την εγδυσα και ήδη το δώρο μου ήταν γυμνό με τις βυζάρες και την κωλάρα έτοιμα για φαγωμα.Φιλια καλά με γλώσσα είναι ζουμερή γυναίκα αλλά όχι χοντρή.Βαθια υγρή πίπα γλύψιμο μπάλες εδω μια ιδιαιτερότητα όταν της ζήτησα 69 μου λέει προτιμώ το 34,5 ξαφνιάστηκα και μου έδειξε ότι θέλει να γλυφομαστε εκατέρωθεν πλαγιαστα και όχι ο ένας πάνω στον άλλο ανάποδα.Δεν αρνήθηκα ήθελα να το δοκιμάσω ωραίο ήταν.Η μπάσα φωνή της και η άνεση της με κέρδισε και την κράτησα αλλη μια ωρα καθώς η μια ώρα πέρασε αμέσως με σεξ και όχι κουβέντα.Δεν μου αρνήθηκε τίποτα είναι πολύ θερμή γυναίκα.Εκει στο μιαμισαωρο μετά το δεύτερο τελείωμα έπιασε μπαρλα αλλά το ήθελα κιεγω για να ξεκούραση μετά το έντονο σεξ.
Είπαμε και για την αδερφή της γενικά είναι μαγκακι όπως είπαν και οι συμπαίκτες με την καλη έννοια,Μου είπε ότι μένει μόνιμα εδώ ήταν ωραίο δωράκι γενεθλίων στο μέλλον άμα ξανά εργαστεί παίζει για repeat.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, hornyasfuck, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
Χρόνια πολλά και καλά γαμησια! Έτσι!
review reaction 1 steveman7, hornyasfuck
25 Ιουνίου, 2022
Πολύ μουναρα φαίνεται φίλος μπράβο που πέρασες καλά χρόνια πολλά και πάντα τετοια
K
kokoretsakias93
review reaction 1 steveman7, hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2022
Χρόνια πολλά καί καλά γαμήσια! Ὡραῖος!
review reaction 1 steveman7
03 Ιουλίου, 2022
Ευχαριστώ παίχτες και στα δικά σας!
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4