Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την κορασιδα μετα απο προτροπη του γραφειου. Μπαμπατσικη κοντουλα [ καμμια σχεση με τις φωτο] πλην ομως προθυμη χαμογελαστη κ χαρωπη. αν κ ο σωματοτυποσ δεν ειναι ο αγαπημενος μου [ προτιμω μοντελε] η Νικολλετα ανταποκριθηκε στον ρολο της περισσοτερο pse ...πίπα HOOVER με περασματα απο ολες τις περιοχες deep throat μεχρι σκασμου ...βγαζει πολλη ανωμαλια κ φαινεται να το γουσταρει....στην συνεχεια χτυπιοταν σαν το χταποδι κατα την πραξη ... φωνες κραυγες [χωρις ψευτικες υπερβολες] κ προθυμη σε καθε σταση..ουτε μα ουτε μου ουτε ποναω.....σε οσους αναζητουν μπαμπατσικη πορνοσταρ με ειδικοτητα στην πιπα σπευσατε...μοντελακηδες αγαπουληδες κλπ πατε αλλου....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, piko, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
οποιοι ειναι πανω απο 40 ισως θυμουνται τη διαφημιση "Η σκουπα Phillips ρουφαει τη σκονη απο μακρια"
όπου ενας τυπος με τον αερα της σκουπας σηκωνε τη φουστα της υπηρετριας του!!!σημερα θα μιλουσανε ολες για σεξιστικη διαφημιση
review reaction 1 hornyasfuck, das379
25 Ιουνίου, 2022
περσυ την ειχα δει δυο φορεσ ηταν ολοιδια με τις φωτο και φατσικα και σωματικα.σωματικα δεν ηταν ουτε μοντελε ουτε γεματη .ηταν τοσο οσο. τι αλλαξε σε ενα χρονο
review reaction 1 hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2022
ΠΕρσυ την συναντησα δυο φορεσ .και τις δυο φορεσ ηταν παρα πολυ καλη στην αποδοση και ειδικα στην δευτερη.τωρα απο εμφανιση φατσικα ειναι ιδια με τισ φωτο .σωματικα ηταν εκει που μου αρεσει ουτε πολυ αδυνατη αλλα ουτε παχουλη.το εριξε στην μεσα ενα χρονο τωρα?
review reaction 1 hornyasfuck
26 Ιουνίου, 2022
Πρώτη φορά την συνάντησα όποτε δεν ξέρω πως ήταν πέρσι. Οι φωτό όμως δεν είναι τόσο καλές….τουλάχιστον μ αυτό που είδα …
review reaction 1 hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2022
@gnnakos Φίλε, ἄσχετο: Μήν προδίδης τὴν ἡλικία μας!
28 Ιουνίου, 2022
αρα το εριξε στο φαι ενα χρονο χαχα.προσωπο νομιζω οπως στισ φωτο με τα μαυρα δαντελωτα εσωρουχα ειναι ολοιδια
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6