Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν είχα όρεξη να γράψω κρητικές τελευταία μάλλον γιατί σε όλα τα τελευταία meeting πέρασα πολύ μέτρια και κάπου ξενέρωσα
Ένα από τα γεμάτα μετριότητα τελευταία meeting ήταν και με την Melissa.
Στο δια ταύτα οι φωτογραφίες της είναι από επαγγελματία φωτογράφο με αρκετή επεξεργασία και αρκετή δόση λάμψης που σε παραπέμπουν σε επίπεδο Hollywood
Mε αποτέλεσμα όταν άνοιξε η πόρτα να αναρωτιέμαι μήπως μπήκα σε λάθος δωμάτιο, χωρίς να έχω δει κάτι άσχημο ξενέρωσα γιατί περίμενα κάτι πάρα πολύ Ουαου.
Λεπτουλα 45κιλα Ύψος περίπου 1,65 με πειραγμένα χείλη και χωρίς το μαύρισμα των φωτο με βυζους πειραγμένους
Πεντακάθαρη και πάρα πολύ περιποιημένη με ακριβά εσώρουχα αλλά με υποδέχτηκε με εκείνες τις τέρμα ντεκαυλε παντόφλες με τις μακριές λεπτές ροζ τρίχες να αιωρούνται σαν το Μαλί της γριάς από τα πανηγύρια
Και ένας λόγος που έμεινα ήταν γιατί είναι ο ορισμός του skinny που τις πιο πολλές φορές οι κοπέλες αυτής της κατηγορίας βγάζουν μια ένταση και ένα παθός. Κάτι που εδώ είχαμε μόνο για πολύ λίγο στον δεύτερο γύρο αλλά δεν ήταν αρκετό για να με ευχαριστήσει
Περίεργη τεχνική στο μπουκι με στόχο να με τελειώσει …. Ενώ εγώ το θέλω αργό και βασανιστικό με πολύ σάλιο ….Έδωσα οδηγία αλλά την προσπέρασε κάνοντας πως ΔΕΝ κατάλαβε Από τα @@ δεν πέρασε…
Δυο ημίχρονα με ντουζ ξεχωριστά στο ενδιάμεσο
Μιλά αγγλικά έχει πολύ εμπειρία αλλά …..
Ίσως να μην είχαμε χημεία ίσως πήγα με πολύ ψηλά τον πήχη στο μυαλό …..
Με κέρασε και rtd ... είχε οδηγία ... να με κάνει να περάσω καλά αλλά .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, Annapurna και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού