Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Call-Girls 33535
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζω αυτές της τρεις κριτικές που υπάρχουν, όμορφη κοπέλα 9,8,7 αντίστοιχα, λέω οκ πόσο έξω μπορεί να πέφτουν.

Κλείνω ραντεβού, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και ψάχνω να βρω έστω αυτό το 7, πουθενά. Πολύ μέτριο πρόσωπο έως αδιάφορο και κουρασμένο. Ήρθε άβαφη με πολυ απλό ντύσιμο και χωρίς όρεξη για το ραντεβού. Αν την έβλεπα σε στούντιο ας πούμε απλά δεν θα πέρναγα. Θα μου πεις γιατί δεν την έδιωξα; Δεν το έχω κάνει ποτέ με καμία και πιστεύω πώς ούτε πρόκειται.

Η βαθμολογία στο πρόσωπο 5 γιατί μόλις άνοιξε λίγο το στόμα της φάνηκε κάτι ενοχλητικό, εντάξει δεν έχω την απαίτηση να πάει για διαφήμιση για την Colgate αλλά έστω να είναι λίγο περιποιημένα. Κίτρινα δόντια από το τσιγάρο φαντάζομαι καθώς είναι καπνίστρια και αραιή η πάνω σειρά.

Στα του αγώνα απλά οκ, πιπα καλή με ένα ποτ πουρί του ρεπερτορίου της, με deep και καραμελωμα, σεξ δύο γύροι, τέσσερις στάσεις, κουράστηκε εύκολα στο cow girl. Για φιλί δεν έκανε κίνηση ούτε αυτή ούτε εγώ. Μπανακι τρεις φορές, αρχή μέση τέλος.
Γενικά ένα ραντεβού που προσπαθώ να βγάλω από το μυαλό μου και ελπίζω μετά την κριτική και τρία τέσσερα αξιόλογα ραντεβού να τα καταφέρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.176
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, makao, igbt9999 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
rokko λυπαμαι αν σε πήρα στο λαιμό μου. Ναι έχεις δίκιο για τα δόντια . Τα λοιπά μου φάνηκαν καλά εμένα και 'τίμια". ίσως να έβαλα κάτι παραπάνω, γιατί ήμουν και σε καλή διάθεση. Μπορεί να κάθισε η βραδιά τι να πω... Πάμε για άλλα
review reaction 1 Rokko28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1