Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 74310
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα πω την αλήθεια, φοβήθηκα ότι θα με καταπιεί…το εχω fetish να αρχίζω το κάθε review με την τελευταία σκέψη που τελειώνει το κάθε ραντεβού. Αφορμή για το συγκεκριμένο ραντεβού ήταν τα reviews που κατέθεσαν παλαιοί και έμπειροι συναγωνιστές. Ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό και παρόλο την σπανιότητα της διαθεσιμότητας μετά από κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες κατάφερα να την συναντήσω. Αυτή την φορά δεν ζήτησα γνώμη του γραφείου αλλά θα πρέπει να πω ότι η Εύα στην επικοινωνία μας ήταν σπίρτο και το ραντεβού κλείστηκε σε κάτι δευτερόλεπτα για την ίδια ημέρα στις ευρύχωρες σουίτες του πριαμος Ηλιούπολης. Η φιγούρα δεν χτύπησε την πόρτα καθως είχα δώσει κωδικό απλά την άνοιξε πιάνοντας με στα πράσα να κρυφοκοιτάζω το παράθυρο για να την δω να έρχεται…ψηλόλιγνη φιγούρα τυλιγμένη σε ένα καλοκαιρινό maxi φόρεμα που τελείωνε σε ένα chic ζευγάρι πέδιλα που έδεναν με μπαρέτα. Η πρώτη εντύπωση αμήχανη καθως η φιγούρα σκαναρει τον χώρο και εμένα και εγώ σκαναρω την φιγούρα με όση λεπτομέρεια μπορούσα. Μακριά ίσια μαλλιά, συμμετρικό πρόσωπο, ψηλός λαιμός, άσπρο δέρμα, εφηβικό στήθος και ατελείωτα πόδια. Συνήθως είμαι πιο παθητικός στην αρχή της κάθε συνάντησης αλλά σε αυτή ήθελα να νιώσω αυτό το gfe. Ήρθα και στάθηκα μπροστά της, πιάνοντας το χέρι, την έφερα κοντά και άρχισα την αναγνωριστική, μύριζε υπέροχα, αργά και βασανιστικά άρχισαν τα χέρια να τρέχουν σε όλο της το κορμί. Στόμα και γλώσσα να εξερευνούν ότι έμενε γυμνό απο το φόρεμα. Η φιγούρα ειναι ήρεμη (όχι όμως παραδομένη) δίνοντας μια αίσθηση ότι σου δίνει την ευκαιρία να κερδίσεις το control για όσο θέλει εκείνη. Αυτό για εμένα ειναι το απόλυτο αφροδισιακό καθως καταργεί οτιδήποτε μηχανικό και δίνει στο ραντεβού πολλά διαφορετικά αρώματα. Ζήτησε να πιει χυμό και να φρεσκαριστεί. Την βοήθησα να βγάλει τα πέδιλα δίνοντας μου την ευκαιρία να ασχοληθώ με το κούμπωμα της μπαρετας που έκρυβε τους καταπληκτικούς λιγνούς αστραγάλους. Τα άκρα της ήταν όπως πρέπει για ένα σοβαρό foot fetish guy. Τα πέδιλα αφαιρέθηκαν όπως και το φόρεμα, την ακολούθησα στο shower με μια ηρεμία που μόνο ηρεμία δεν ήταν. Το shower ήταν μια εμπειρία από μόνη της καθως ο τόνος της επιθετικότητας και του πάθους εναλλασσόταν από τον τόνο του αισθησιασμού και των αργών κινήσεων. Φιλάει υπέροχα και αυτό που θέλει στο ζητάει χωρίς αναστολές, Μετά από ένα βασανιστικό στοματικό με εκείνη στα γόνατα ηρθε η σειρά μου να γονατίσω στο shower και να την περιποιηθώ βάζοντας το πόδι της πάνω στον ώμο μου. Το αιδοίο της ειναι απλά sexi με παχιά χείλια (για τους λάτρεις) και γεύση που σε κάνει να ξεχνιέσαι, υγραίνεται πολύ και το αποκορύφωμα ειναι ότι μπορείς να διακρίνεις σταγονίτσες από νέκταρ να τρέχουν από τους προσαγωγούς. Το σεξ δεν ήταν ροζ ούτε όμως και τσόντα. Οι ρυθμοί ήταν ακανόνιστοι (άλλοτε γρήγοροι και παθιασμένοι και άλλοτε αργοί και βασανιστικοί). Κάνει σεξ για να δώσει και να πάρει ευχαρίστηση, ειναι ακούραστη και συνειδητοποιημένη. Το στοματικό της όπως και όλες οι υπόλοιπες πράξεις έχουν τέμπο με σκοπό να σε βασανίσει όσο περισσότερο μπορει. Συνοψίζοντας το review θέλω να πω ότι ειναι μια εντελώς διαφορετική εμπειρία με μια μυστηριώδη και εγκεφαλικά δυνατή φιγούρα που σκοπό έχει να δώσει αλλά και να πάρει ευχαρίστηση από την κάθε της συνάντηση. Περίεργο για εμένα ειναι το γεγονός ότι μισή ώρα πριν τελειώσει το ραντεβού την ρωτησα εάν θέλει να πάρω το γραφείο να ζητήσω άλλη μια ώρα (πράγμα που δεν το εχω κάνει ποτέ). Η απάντηση της ήταν απλά ένα βλεμμα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, company of heroes tho και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2022
κάρως αισθησιακή και σωστή περιγραφή της συνάντησης...περιποιημένα τα άκρα της? χρώμα πεντικιούρ?? για δώσε ίνφο...πάντως είσαι μέγας μύστης και σε πάω!!
review reaction 1 Yatoputso, OUROBOROS
22 Ιουνίου, 2022
Τα ακρα της ηταν κουφετακια ετοιμα για φαγωμα!!! Το πεντικιουρ ηταν Γαλλικο και μαλιστα πολυ προσεγμενο!!!

Ευχαριστώ πολυ για το σχολιο.
review reaction 1 lagonisian, Yatoputso
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2