Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 4 10
Call-Girls 26833
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν έχω συναντήσει όλες τις κοπέλες του γραφείου αλλά η συνάντηση με την Taylor επιβεβαίωσε ότι πλέον ανήκει στα κορυφαία κορίτσια του μάγου!
Κάθε μέρα (καθημερινή) έλεγα θα πάρω να κλείσω Σοφία αλλά κάθε μέρα γυρνώντας από δουλειά ένιωθα τέζα χαχα Αναβολή, αναβολή και μας τελείωσαν οι καθημερινές Χαχαχα!
Η Taylor λοιπόν με είχε ενθουσιάσει με τις φωτό που ανέβαζε στο φόρουμ αλλά και με τα σχόλια της χωρίς να συμμετέχει σε καυγάδες κτλ.
Την θυμόμουν και από την παλαιότερη εμφάνιση της στον μάγο όπου δεν είχε τύχει να συναντηθούμε.
Οπότε τηλ στο γραφείο και ευτυχώς διαθέσιμη σε ώρα που με βόλευε. Βουρ για το ξενοδοχείο!
Δύο συμβουλές για την συνάντηση μαζί της για να μην την πατήσετε όπως εγώ.. Μην πάτε κουρασμένοι, μην πάτε "γεμάτοι"!
Χτύπημα πόρτας και λίγο νωρίτερα από την ώρα συνάντησης.
Άνοιγμα και το σαγόνι έφυγε! Ουάου!
Πιτσιρίκι, πολύ όμορφη, χαμογελαστή, ευδιάθετη, υπέροχο σγουρό μαλλί, τέλεια νύχια, μια φούστα κόλαση που δεν κάλυπτε τις μπουτάρες.. Έπαθα πλάκα.. Μπαίνει μέσα και σύντομα αντιλαμβάνεσαι πόσο ευχάριστη και συζητήσιμη είναι..
Είναι το όμορφο τούμπανο καυλάκι που βλέπουμε στα μαγαζιά και της την πέφτουν όλοι Κουλ
Τα ρούχα έφυγαν και αποκαλύφθηκε ένα σφιχτό σύνολο με κώλο κόλαση! Στα 4 η θέα όλα τα λεφτά! Σαν σώμα μου θύμισε το υπερτούμπανο την Αγάπη που ήταν στον μάγο με ένα κλίκ μικρότερο στήθος. Δεν ήξερα που να πρωτοχουφτώσω! Όλα σφιχτά και στην θέση τους!
Πάνω στην κουβέντα το μωρό με ενημέρωσε ότι μπορεί να κινηθεί και σε GFE και σε PSE ρυθμούς και της αρέσει να ευχαριστεί τον πελάτη!
Εγώ το πήγα πιο GFE και έπεσαν πολλά γλωσσόφιλα που δεν τσιγκουνεύτηκε σε καμία περίπτωση και αρκετά προκαταρκτικά όπου με έφτιαξε υπερβολικά! Έπαιζα πολύ ώρα με το μουνάκι της που γινόταν μούσκεμα, φροντίστε το και ανταποδίδει!
Καλά για την πίπα της που διαφήμιζε και στο φόρουμ τι να πω? Έτρεξε πολύ σάλιο!
Αποκορύφωμα να είμαι όρθιος στην γωνία του κρεβατιού και αυτή γονατιστή να έχει πιάσει τρομερό ρυθμό χωρίς χέρι και να παρακολουθώ το θέαμα και από τις 2 πλευρές από τους καθρέφτες!
Πραγματικά σε τελειώνει για πλάκα.
Γι αυτό είπα νωρίτερα μην πάτε "γεμάτοι" στο ραντεβού..
Ακόμα και όταν μπήκα μέσα της ιεραποστολικά, το μουνάκι εκτός από βρεγμένο είχε και πολύ καλή αίσθηση και σε συνδυασμό με τα γλωσσόφιλα που έπεφταν το έργο ήταν πολύ δύσκολο χαχα
Στο cowgirl το πιπίνι έδωσε τον δικό του ρυθμό ενώ στα 4 δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω.. Νομίζω ήταν η στάση που γούσταρε περισσότερο και ζήταγε κάρφωμα.. Ομολογώ ότι προσπάθησα όρθιος λυγίζοντας γόνατα να τον χώσω όλο μέσα και να την πηδήξω σκληρά αλλά δεν άργησαν να μου κοπούν τα γόνατα χαχα Μην πάτε κουρασμένοι, δεν θα τα βγάλετε πέρα!
Ένα ραντεβού που εξελίχθηκε πολύ καλύτερα από όσο περίμενα!
Με είχε με την εμφάνιση της και την όρεξη της συνεχώς σε στύση, με τελείωσε 2 φορές (και έδειξε επιμονή στην δεύτερη), δεν κοίταξε ποτέ ρολόι και έφυγε χαλαρά με το πάσο της καθώς τα λέγαμε.. Το δωράκι φαντάζει μεγάλο αλλά στο τέλος του ραντεβού δεν με ένοιαζε καν. Με άφησε τόσο πλήρως ικανοποιημένο που πραγματικά τα δούλεψε και τα άξιζε!
Thanks για το τέλειο ραντεβού baby που αν και πρώτο και αναγνωριστικό δημιούργησε ήδη τις συνθήκες για ένα ακόμα καλύτερο δεύτερο!
Συνέχισε έτσι και ευελπιστώ και οι πελάτες να είναι κομπλέ μαζί σου Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.374
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Trifonbakatsoulias, ant-ant και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2022
Πολύ καλή και περιεκτική η κριτική σου ! Μπράβο
Ένα αστέρι γεννιέται ή επανεμφανίζεται
review reaction 1 maradona7, tasos.p, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
21 Ιουνίου, 2022
@anthotypos Από την πρώτη της εμφάνιση στον μάγο φαινόταν αστέρι..
Απλά με την επανεμφάνιση της φαίνεται να αφήνει πίσω της αρκετά μεγάλα ονόματα του γραφείου..
review reaction 1 review reaction 2 tasos.p, taylor.magic
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2