Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αννα δηλωνει βερα ναπολιτανα, ειναι 31 χρονων μελανουρι με κορμι που τσακιζει κοκκαλα


Εχει τουραρει στο παρελθον Ντουμπαϊ οπου για δικους της λογους που μου εξηγησε δεν παταει το ποδι της εκει ξανα ουτε για αστειο.


Με υποδεχθηκε με ενα ομορφο ασπρο κορμακι και χαμογελαστη, η φωνη της ειναι τερμα καβλωτικη, μπηκα για ντουζακι και αφου καλα καλα σκουπιστηκα επεσα στο κρεβατι, με αρχισε σε κατι βαθυα γλωσσοφιλα και μετα με εγλειψε σε ολο μου το σωμα και κατεληξε στη πουτσα, οπου αρχησε να παιζει την 7η του μπετοβεν σε πνευστα


Λαρυγκωτη η πιπα της αν και εγω οπως εχω ξαναγραψει δεν ειμαι ιδιεταιρα προικισμενος οποτε πατωνουν ευκολα, μετα απο λιγο την γυρισα 69 οπου ευχαριστηθηκα ισως το πιο μοσχομυριστο μουνι των τελευταιων μηνων, και εγω δεν ειμαι του γλυφομουνιου γενικα μονο αμα κατσει. Με καβαλησε και με φιλαγε ταυτοχρονα παντου, μοναδικη εμπειρια GFE . Μετα την εβαλα παλι στο τρομπονι οπου εκει κατεθεσα


Ντουζακι εκανε ενα βεωνο iqos αφου με ρωτησε και την εβαλα να μου κανει μασαζ, εκει πηραμε και μελος που μιλαει Ιταλικα να δω απο την προφορα αν ειναι οντως Ιταλιδα και μου το επιβεβαιωσε οτι ναι ειναι


Σ ερωτηση μου γιατι δεν πηγε Μιλανο πχ που η τιμη ειναι στα 180 , μου λεει ειμαι Ναπολιτανα, αν το ανακαλυψουν οι δικοι μου με σφαξανε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2022
Να υποθέσω ότι στο ιταλικό ΑΣΕΠ για θέσεις στο Τορίνο και το Μιλάνο δεν συμμετέχουν Ναπολιτάνοι και Σικελοί....
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1