Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ρωσιδι ξεκωλο συνειδητοποιημενο στις υποχρεώσεις του επαγγελματος. Μετά από πολλά άκυρα που έφαγα για την παρτι της που ηταν συνέχεια κομπλε, την συνάντησα .
Μπαίνοντας στο σπίτι μου, μου έβαλε αμέσως χέρι και μετά από μια αναγνώριση του χώρου σκαναροντας και εμένα, ξάπλωσε καναπέ για δουλειά. Γλωσσόφιλα πολλά, δαγκωματιες, ρουφηγματα και εγώ στη συνέχεια γλυφομουνακι. Πολύ δυνατή πίπα που με μισοτελείωσε γιατί τραβήχτηκα αλλά φύγανε κάποια φλοκια. Κάτι προστιχα ελληνικά έλεγε και γούσταρε η περιποίηση που της έκανα. Δεν άργησα να την πάρω από το χέρι και να την πάω στο υπνοδωμάτιο για περαιτέρω άγριες καταστάσεις. Λοιπόν το παιδί είναι μητρομανα, μου πήρε πίπα άψογη μόνο που βάζει ενα σπρέι και για dt βάζει καποτα αλλά βάζοντας την, της έσκισα το λαρύγγι και έκανε και εμετό με σάλια. Μετα γαμισι στα 4 και σκίσιμο, ενώ είχα ξεχάσει ανοικτά τζάμια, ακουγόταν τα βογγητα της στην γειτονιά, ωραία πράγματα. Το ωραίο είναι ότι όταν την είχα από πάνω και της τον είχα χώσει βαθιά έβαλε υγρό πίσω και το έπιασα το υπονοούμενο και σιγά σιγά της έβαλα βαθιά 2 δάχτυλα στο κωλαρακι της όμως πουλάκι δεν θέλει από πίσω. Αυτό το βίτσιο όμως μου άρεσε και έγινα σαν σκύλος πεινασμένος και αγριεμένος. Γίνανε εναλλαγές στάσεων πίπα-σάλια-βεντούζα-αρχιδογλειψημο-ρουφηγμα/γαμισι/δαγκωματιες/γλωσσοφιλα και ολα τα υπόλοιπα. Τέλος με αποτέλειωσε με πίπα και δώρο χύσιμο στο γλυκό και όμορφο στοματάκι της. Για γλυφοκολι ήθελε εξτρά φράγκα οπότε δεν πήρα γιατί θα πήγαινε ψηλά η ταρίφα. Εν κατακλείδι πέρασα πολύ καλά, το γραφειο ξηγήθηκε ωραία. Ήταν η τελευταία της ημέρα εδώ και σήμερα θα πάει Ακρόπολη να δει τα αρχαία και τους αρχαίους Έλληνες τους οποίους θαυμάζει και θα την κάνει. Είπε ότι δεν θα ξαναέρθει εδώ για δουλειά γιατι ήρθε να μαζέψει χαρτί για να την βγάλει στη Μαμα ράσα. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε. Καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.339
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, company of heroes tho, Elganador και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2022
Επικαιροποιηση κριτικής
Συμπεριφορα γραφείου καλή
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουνίου, 2022
Καλά! Το ότι δεν θα ξανάρθει, το έχουμε ακούσει από πολλές και μετά από λίγους μήνες, τσουπ ξανά εδώ από τις πρώτες. Μάλιστα η συγκεκριμένη αφού όλα δείχνουν ότι έκανε πολύ καλή μπάζα εδώ, το έχω σίγουρο ότι μέχρι τα τέλη του χρόνου θα μας ξανατιμήσει. Είτε Ρωσίδα ούτε Ουκρανέζα έχει πέσει πολύ πείνα στα μέρη της από τον πόλεμο. Πάντως κακώς δεν την τιμήσω όσο ήταν εδώ Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck, Larson
17 Ιουνίου, 2022
Κι εγώ έτσι νομίζω οτι θα ξανασκασει μύτη. Ωστόσο μου ανέφερε κάτι για Ολλανδία που σημαίνει άλλη αρπαχτή εκεί. Πάντως τα γαμισακια της, τα έφαγε εδώ κανονικότατα και πρεπει να κονομησε καλά
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3