Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Call-Girls 22223
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα αλανια συναγωνιστες ! Ειχα καιρο να γραψω κρητικη καθως δεν μου ειχε κατσει καποιο ευτραπελο μεχρι που συναντησα αυτη την τυχοδιωκτρια και κακη επαγγελματια .
λοιπον παμε στα ελαχιστα συν : μετρια αγγλικα και ταχα μου κοινωνικη , συμπαθητικο σωμα με πολυ ωραια φυσικα στηθη 3αρια με φοβερη ρωγα και τιποτα αλλο θετικο.
Στα πλην τωρα :1) η τυπισα δεν γουσταρει την Ελλαδα και δεν σκοπευει να ξαναρθει , τον λογο δεν τον καταλαβα γιατι τα αγγλικα της δεν ειναι καλα και βαριομουνα να ασχοληθω να ρωτησω ,
2) επισης δεν φιλαει και οταν λεμε δεν φιλαει δεν εννοω με γλωσσα κτλ αλλα οταν προσπαθησα να την φιλησω κανα 2 φορες μου γυρισε στεγνα το μαγουλο ! Ουτε καν πεταχτο φιλι στο στομα τιποτα , πρωτη φορα μου ετυχε κατι τετοιο στην πορνοκαριερα μου
3)τσιμπουκι με καποτα γιατι και καλα ειχα μια πληγη στον πουτσο απο το ξυρισμα η οποια ειχε κλεισει τελειως βεβαια και ειχε μεινει ενα σημαδακι μονο στο δερμα , αντε πες εκει ειχε δικαιολογια
4) με ολα αυτα μου σηκωθηκε με το ζορι με handjob κυριως και ενω ειχα σκληρηνει κι μπορουσα να μπω μεσα της αυτη το πηγε τερμα και με τελειωσε για να αποφυγει την διαδικασια , μιλαμε για μεγαλο λαμογιο
και 5) 0 αισθησιασμος ολα φουλ τυπικα τυπου να παρει τα φραγκα να τελειωνουμε (φευγει σε 3 μερες απο τωρα νομιζω και δεν θα ξαναερθει απο οτι ειπε) .
Εννοειται οτι μετα απο ολα αυτα πηρα το γραφειο για να γινει μισαωρο το ραντεβου αντι για μια ωρα που την ειχα κλησει , την ενημερωσαν οι κοπελες να μου επιστρεψει τα 50 απο τα 150 που ζητησε φυσικα στην αρχη και την εκανα με την ασχημη αισθηση του οτι πεταξα ενα 100αρικο στα σκουπιδια . Η τυπισα εχει ερθει για αρπαχτη και τελος δεν θα ξαναρθει , μεινετε μακρια για να μην κλαψετε τα λεφτα σας ! Αυτα απο μενα να περνατε καλα και καλο καλοκαιρι !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
173
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Weruloa, JACK SPARTALOW και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2022
Οξω φίλε μας έσωσες, είχα κλείσει για αρχές της εβδομάδας.και μου το ακυρωσαν τελευταία στιγμή γιατί αποφάσισε να μην.....τώρα καταλαβαίνω τον λόγο.
review reaction 1 hornyasfuck, Karapsolias-pattayas3
15 Ιουνίου, 2022
κρίμα για εμάς τους βυζολάγνους που ψάχνουμε το φυσικό 4άρι με τα κυάλια πλέον!
review reaction 1 hornyasfuck, Karapsolias-pattayas3
15 Ιουνίου, 2022
Μόλις είδα τις πρώτες φωτογραφίες της και ειδικά τη πρώτη όπου εμφανίζεται με μαντήλα, έριξα αμέσως άκυρο χωρίς να τη ξέρω αλλά ούτε να έχω συναντηθεί μαζί της. Δε ξέρω από ποια χώρα είναι η συγκεκριμένη, αλλά σίγουρα με τέτοιες συμπεριφορές οι μεγάλοι χαμένοι είναι οι εκάστοτε πελάτες! Μαύρο λοιπόν στη "κυρία" και ένα μεγάλο ΟΥΣΤ από την Ελλάδα μας!...
review reaction 1 Karapsolias-pattayas3, TRAXANOPLAGIAS1234
16 Ιουνίου, 2022
Εμφάνιση πρόσωπο 3 ??
Πριν λίγες μέρες την είδα και η κοπέλα είναι γυναικάρα ! Ψηλή νταρντανα μουνάρα ! Έγραψα κριτική από κάτω ακριβώς !
Δεν θα σχολιάσω για τις υπηρεσίες κτλ γιατί μπορεί να μην ήταν σε καλή μέρα ή να μην ταιριάξατε.
Αλλά εμφάνιση είσαι άδικος.
Εμένα με ρωτούσε μέρη για να βγει να γνωρίσει την Αθήνα γιατί δεν έχει πάει πουθενά και ότι κάθεται μόνο 2 βδομάδες σε κάθε μέρος. Δεν θέλει παραπάνω.
Εγώ είχα περάσει καλά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4