Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113749
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οι αργίες για τους 40 και άνω αποτελούν ενα εξαιρετικό εργαλείο στα χέρια του Διαβόλου, ένα παράθυρο μιας μικρής παρανομίας/επανάστασης. Ευτυχώς για εμένα τα παράθυρα συνήθως αφορούν τα ηλεκτρονικά παράθυρα του Yourangels και η παρανομία/επανάσταση η ευκαιρία να δοκιμάζεις νέες ηδονές απαλλαγμένος από συναισθηματικά αγχοι και υποχρεώσεις. Ένα τέτοιο πρωινό εργασιακής αργίας με βρίσκει μπροστά από μια οθόνη να χαζεύω το γνωστό site. Είχα στο μυαλό μου περίπου τι ήθελα και αυτό επιβεβαιώθηκε όταν είδα την φωτογραφία της Nona. Τηλ στο γραφείο και το ραντεβού κλείστηκε για το απόγευμα στις άνετες σουίτες του Πριαμος Ηλιούπολης. Φτάνοντας στο Πριαμος παρήγγειλα ένα ουίσκι και ανέβηκα στον όροφο. Αυτή την φορά άφησα την πόρτα ανοικτή και περίμενα καθισμένος με το ουίσκι στο χέρι (λίγο θεατρικό δράμα ειναι πάντα τονωτικό). Σε λίγο άκουσα ασανσερ, η πόρτα άνοιξε, σταθερά βήματα στον διάδρομο, σήκωσα το κεφάλι και εναπόθεσα το ουίσκι στο τραπεζάκι. Η φιγούρα ήταν μπροστά μου φορώντας ένα ροζ φόρεμα με ανοίγματα παντού, σώμα θηλυκό, πρόσωπο νεανικό με πειραγμένα χείλη, την εικόνα συμπληρώνουν ένα ζευγάρι 10ποντα ροζ σατέν πέδιλα. Την καλωσορίζω και τα χέρια μου ενστικτωδώς γίνονται πλοκάμια. Είναι πρακτικά αδύνατο να κρατήσεις τα χέρια σου μακριά από τετοια φιγούρα. Η ίδια ανταποκρίνεται με μηδενική καθυστέρηση δίνοντας μου ένα βαθύ φιλί και εξερευνώντας το δικό μου κορμί. Η αλήθεια ειναι ότι με αυτή την φιγούρα στην αγκαλιά μου αισθάνθηκα προς στιγμή σαν sugar daddy (δεν το γνώριζα το συναίσθημα μέχρι που το ένιωσα). Έχουμε μείνει με την πόρτα ανοικτή και απλά κλείνοντας την πόρτα αρχίζω και την γδύνω με νωχελικές κινήσεις, λύσιμο ενός κόμπου υφάσματος από το λαιμό και το φόρεμα απλά χύθηκε στο πάτωμα, εκείνη με ρωτάει εάν εχω πάει για shower της απαντώ όχι και μου ζητάει να παω πρώτος, βγήκα με την πετσέτα στην μέση και πήρα θέση όρθιος με το ουίσκι στο χέρι κοντά στην πόρτα αλλά με την πλάτη γυρισμένη . Σύντομα η πόρτα του μπάνιου ανοίγει και εκείνη έρχεται προς το μέρος μου αγκαλιάζοντας με από πίσω φορώντας ένα σέξι ροζ σετ από εσώρουχα. Αφαίρεση του στηθόδεσμου (με 2 δάκτυλα) και το πρώτο επιφώνημα του you are a pro έγινε) ,η αλήθεια ειναι ότι το κάνω επίτηδες γιατι ξέρω ότι αρέσει. Το στήθος της συμμετρικό, λίγο σκληρό στην υφή με τις ρόγες να ανταποκρίνονται αμέσως. Γύρισμα όπως είμαστε στα όρθια με τα χέρια της να ακουμπάνε την πόρτα και εγώ σκυμμένος πια να της εχω κατεβάσει το εσώρουχο και να εχω μπει ανάμεσα στα κολωμαγουλα με την γλώσσα να εξερευνά ατίθασα. Ο πισινός της ειναι έργο τέχνης και η μηχανική της (τουρλώνει τον πισινό όσο δεν πάει) παραπέμπει σε κλασική πεδία μπαλέτου η γενικής γυμναστικής σχολής. Όλη μύριζε θεσπέσια. Ξανά γύρισμα όπως ήμουν σκυμμένος,σήκωμα του ποδιού και η γλώσσα μου βυθίστηκε στο αιδοίο της (τέτοιο πράγμα εχω πολύ καιρό να νιώσω) Η ίδια ξαφνιάστηκε (ελπίζω ευχάριστα) πιάνοντας με από το σβέρκο να με πιέζει να μπω με την γλώσσα πιο βαθιά. Σύντομα με πήρε από το χέρι και με πήγε στο κρεβάτι ξαπλώνοντας πρώτη και δείχνοντας μου το δρόμο ότι ήθελε να συνεχίσω την περιποίηση. Βλέποντας αυτή την φιγούρα ξαπλωμένη νωχελικά (γυμνή φορώντας ακόμα τα πέδιλα) μου έφερε πολλά εγκεφαλικά. Μετά από αρκετή ώρα και αρκετές κραυγουλες εισέπραξα ένα χαμόγελο και μου ζήτησε να με περιποιηθεί. Το στοματικό της ειναι από άλλο κόσμο, δεν ξέρω τι κάνει αλλά το μόνο πράγμα που σταματάει την ηδονή ειναι μόνο όταν τον βγάζει από το στόμα για να τον γλύψει περιφερειακά (όχι ότι αυτό δεν ειναι ωραίο) αλλά το ρούφηγμα της ειναι από άλλο πλανήτη. Άνετα σε τελειώνει χωρίς κανένα δισταγμό. Στο σεξ παίχτηκαν πολλές στάσεις όπου αφαιρέθηκαν και τα πέδιλα δίνοντας μου την ευκαιρία να ασκήσω το ΙΕΡΟ foot fetish. Τα άκρα της ειναι όπως πρέπει, οι πατούσες της απαλές και η φλέβα στους αδυνάτους αστραγάλους πιο σέξι από ποτέ. Δείχνει να το ευχαριστιέται απλά με όλη αυτή την ένταση ήμουν λίγο εγωιστής και δεν έδωσα πραγματική σημασία εάν της άρεσε πραγματικά (ίσως την επόμενη φορά). Η φιγούρα ειναι γνώστρια της ερωτικής τέχνης, δεκτική και θέλει σεβασμό για να λειτουργήσει. Αυτό που με προβλημάτισε στην αρχή (αλλά στο τέλος το είχα καταλάβει) ειναι η διαφορά της εξωτερικής εμφάνισης με τον εσωτερικό αισθησιασμό. Η εμφάνιση ειναι προκλητική (τσόντα) ενώ ο αισθησιασμός που βγάζει ειναι πιο ροζ. Η απάντηση ηρθε από το social που είχαμε με το Moto (enjoy your life) να κυριαρχεί στις απαντήσεις της. Η νέες γενιές δεν έχουν στερεότυπα, αλλάζουν όπως αυτές εξυπηρετούνται χωρίς να νοιάζονται για τις εξωτερικές γνώμες. Η κοπέλα ειναι μια σπάνια αισθησιακή, ερωτική φιγούρα που σκορπάει ευχαρίστηση όπου και αν πάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, eridon1877, GeorgeKoukou1 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού