Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωραιο μωρο ! Ομορφη, ματαρες τιγρης , χειλη να μην ξεκολας, οι φερομονες της το ιδιο, τρελλοθετικη αυρα που εφτιαξε εμενα και γω αυτη, οποτε ταιριαξαμε....

Σωμα γαματο, βυζοι φυσικοι με ρωγα ματς μουτς αχχ, καλα για το κολαρακι παιδια δεν υπαρχει , να την εχεις πανω σου κσι να βλεπεις αυτο το κολαρακι, σαν της Μαρινας παλια απο το ΑGN..

Πολυ γλωσσοφιλο , κρασακι , λουστηκαμε με το κρασι καναμε τα σεντονια μουσκεμα και γλυφομασταν, 69, γλυφομουνι, φιλια παλι, μετα καβσλα , μετα απο πισω, πιπα ωραια την ειχα ωρα , της αρεσε, μετα χαλαρωση , λιγο social , απο τις λιγες φορες που μου αρεσε το λιγο pause στο κρεβατι με κρασακι και χαδια..μετα πιπαρα παλι , το πηγα μεχρι το 60 καγκελο οπου ηθελα cim και μου εκανε ενα φανταστικο cim.

Καλη συνάντηση, ειχαμε χημεια.Η Victoria ειναι μωρο που αν ενας αντρας ειναι σωστος, καθαρος και gentleman και της φερθει οπως πρεπει θα ξεκλειδωσει και θα σου δωσει ολο της το ειναι...

Στην αντιθετη περιπτωση θα παρετε τον ΠΟΥΛΟ! Κυριολεκτικα..χαχα.

Περασαμε καλα! Καυλα μωρο, για αυτο τον κωλο μπορω να γραψω βιβλιο !!!!

Μαυρο μαλι μακρι , εγω την βρηκα πανεμορφη, και τα βυζια της μια χαρα με ρωγες αχχ βαχχ, .....

Με εκανε revive η Ζουζουνα...


George out

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
George_1969
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.255
Πόντοι:
11.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, petergsp, HoneyVoskos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2022
Τυπε με το μπαρδον και εμενα τισ ιδιεσ πιπεσ μου ελεγε για τσελτεμαν και τετοια απλα καταλαβε οτι εκανε μαλακια πανω στην δουλεια και προσπαθει να αλλαξει το σκηνικο .
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969
13 Ιουνίου, 2022
Δυνατη ρωγα που ανταποκρινεται στο γλειψιμο.Στα θετικα να προσθεσω οτι κατεβαζει απειρο μουνοζουμο στο γλειφομουνι.φερθειτε της με σαβουαρ βιβρ και θα δειτε αλλη συμπεριφορα....
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, hornyasfuck
13 Ιουνίου, 2022
Επισης το τζεντελμαν το ειπε για εμενα αλλα ξερεισ γιατι ;;;; Γιατι της την ειπα οταν μου εκανε μια ωρα (μεταφορικα )πιπα και με ρωταει οταν το πουλι ηταν μαρανασμενο απο το αρνητικο κλιμα τι συμβαινει και τησ εξηγω ποιοσ ηταν το προβλημα και μου τα γυρισε εκει που οπως την συμφερει αλλα το θετικο ηταν οτι ξεκολλησε αρχισε να συμμετεχει και ειδε το ορνιο τι παει να πει ψυχολογια και πωσ φτιαχνει τον πελατη αν δεν τησ την ελεγα τα ιδια και χειροτερα θα σου εκανε .Οχι τα γραφω γιατι δεν θα μασ κανουν οτι θελουν λεσ και παμε πρωτη φορα με πονηρα κοριτισια και δεν ξερουμε τι παιζει .Οταν αυτη πηγαινε εγω γυρναγα .Αυτα
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, hornyasfuck
13 Ιουνίου, 2022
Kalimaxe, ε ρε ετσι ειναι αυτα...
Απλα περασα οκ καλα....

Εχω φιλους εδω μεσα με Lilian και chloe απο glamour, που περασαν γαματα, και αλλους που τις πειραν πιο μετα καμενες....

Ετσι ειναι αυτα, σιγα μην καθετε το ιδιο σε ολους και τα ιδια γουστα....

Δεν εβαλα και 10 ρε...το 8 ηταν οκ μια απλα καλη συναντηση..
Και εχω βαλει 10ρια αλλου χαχα...

Οπως εχω φαει φολα, με γκομενα που ειχε 10αρια...

Αυτα φιλος , cy
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, KALLIMAXOS
14 Ιουνίου, 2022
Τυπε δεν με ενδιαφερει καν τι βαθμολογια θα βαλεις αλλα επειδη δεν παμε πρωτη φορα με κοπελες πονηρες και τις ξερουμε απ εξω και ανακατοτα και ουτε γιδια ειμαστε και ξερουμε πως θα βερθουμε σε μια γυναικα .Δεν ειναι ουτε ουτε το να εισαι τσελτεμεν ουτε σαβουαρ βιβρ και αλλα τετοιου τυπου γλυκαναλατα .Εγω πληρωνω να κανουμε κατι και να μου φτιαξει την διαθεση και την ψυχολογια αν δεν γουσταρει να το κανει ας κανει κατι αλλο η αν δεν γουσταρει εκεινη την ημερα να παρει ρεπο .Επισης απο οτι διαπιστωσα δεν ειναι θεμα κουρασης οπως σε αλλα κοριτσια που καιγονται μετα απο καιρο στην δουλεια , απλα ειναι θεμα συμπεριφορας και χαρακτηρα απο την τυπισσα που κανει μπαμ απο χιλιομετρα για αυτο της την ειπα και αλλαξε συμπεριφορα στο φτερο. Αυτα και συγγνωμη για την επεκταση του θεματος αλλα να βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους οπως πραγματικα ειναι και οχι οπως εμεις θα θελαμε να ειναι.
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, hornyasfuck
06 Ιουλίου, 2022
Aναλ κάνει το πορνιδιο; δάχτυλα αφηνει; Ουκρανες γενικά είναι πονηρές..
review reaction 1 George_1969
07 Ιουλίου, 2022
Oxi δεν κανει αναλ, και ναι ειναι πονηρες , και αν σου κατσει και βλαχαρα εδεσε...
review reaction 1 Eros82, Michael Scott
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7