Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 18511
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το λοιπον, ημερομηνια ενδεικτικη πριν κανα διμηνο σε ξενοδοχειο που εμενα.
Τηλεφωνο στο γραφειο για ραντεβου πρωινο (12+) για να μου στειλει την Lorena. Πρωτο ακυρο, η κοπελα δεν δουλευε μου ειπαν, παρολο που την ειχαν ενεργη στο site τους. Τεσπα, ρωταω ποιες ειναι διαθεσιμες με παρομοια χαρακτηριστικα που να κανουν και anal και μου προτεινουν την Sonia. Την κλεινω και σε συντομο διαστημα εσκασε μυτη η κορασις. Πρωτη εικονα καλη αλλα ψιλοαδιαφορη, λεω ας μπει για ντουζακι να δω και τα υπολοιπα. Δευτερη εικονα, δυο-τρια παραπανω κιλακια απο τις φωτο, εξισου αδιαφορη. Ελπιζω πλεον στις "υπηρεσιες" της! Με το που με γδυνει τρωω ακομα ενα ακυρο, α μου λεει ειναι μεγαλο δεν μπορω για anal!!!! Πριν ακομα τον παιξει και τον τσιμπωκωσει να δει ποσος γινεται!!! Της λεω τοτε για το βαζεις το anal στις υπηρεσιες σου κ μου λεει για "κανονικα μεγεθη"!!! Σημειωση στο site του γραφειου ΔΕΝ ειχε καμμια αναφορα/σημειωση για μεγεθη κτλ. Ειμαι σε φαση να την διωξω αλλα εχω φορτωσει κ θελω να ξεδωσω και δεν ειχα και χρονο να ερθει αλλη γτ σε 2 ωρες επρεπε να φυγω απο το ξενοδοχειο.
Ξεκιναει παιχνιδι, πιπα σχετικα καλη, στησιματα οκ, βολικη στο να ακολουθησει στασεις κ ρυθμο. Στο γλειφομουνι εφαγα το τριτο ακυρο, ομορφο μουνακι, καθαρο αλλα κακοξυρισμενο προφανως θα το εκανε γρηγορα και θα ημουν το πρωτο ραντεβου. Τεσπα παιχτηκαν δυο γυροι, ιεραποστολικο, πισωκολλητο και cow ενω η τσατιλα μου βγηκε ολη πανω της, δινοντας της πονο κ ταραχη! Κατα την διαρκεια προσπαθησα με μασαζ στην κωλοτρυπιδα της κ λιπαντικο μπας και καταφερω να την ανοιξω λιγο και την πηδηξω αλλα δεν....
Επισης η κορασις βογγαει και σκουζει πολυ κ δυνατα, καλο-κακο δεν ξερω αλλα μας ακουσε ολος ο οροφος!!!!
Αυτα τα ολιγα μαγκες. Για μενα υπαρχουν καλυτερα μουνια σε αυτο ποσο και το γραφειο επισης εφαγε ενα Χ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Odin_
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
19.336
Πόντοι:
5.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Helena - Nayomi, TOMCRUISE, Alex.mauros.1977 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού