Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν λίγες μέρες στο χώρο της κοπέλας.
Δεν έχει την λάμψη των φωτογραφιών αλλά είναι ένα υπέροχο καυλάκι με μικρό κωλαράκι , μελαχρινή και γλυκιά φατσούλα ! Έρωτας
Μαγκάκι όπως την κατάλαβα. Έχει μια ωραία βραχνάδα στη φωνή μέσα στη καύλα. Νομίζω είναι από Χάρκοβο.

Άνοιξε η πόρτα και με έφτιαξε αμέσως. Ήταν ντυμένη σαν μαθήτρια. Προσκύνημα Έχω φώτο που θα δείτε στο τέλος της κριτικής.
Είναι μινιόν σχετικά. Την χειρίζεσαι όπως θες. Δεν λέει μα και μου. Το μυστικό είναι να της καυλωσετε στην αρχή και μετά τα δίνουν όλα παιδιά.
Πολλοί περιμένουν να δώσει η κοπέλα πρώτα γιατί πληρώνουν . Σαν σκεπτικό είναι σωστό, αλλά δεν πάει έτσι τις πιο πολλές φορές.

Βγήκα εκτός θέματος τώρα.
Τα βασικά όπως πάντα που γράφω. Πίπα αρκετά καλή χωρίς χέρι, προσπαθεί να το βάλει όλο μέσα μέχρι δακρύων . Αρχίδια δεν γλύφει το κορίτσι μας.
Στο σεξ είναι gfe. Αισθησιακά και σιγά σιγά.
Στο στυλ φαίνεται για μεγάλη ξεκωλιάρα να της το δώσεις στο χέρι που λέμε αλλά θέλει πιο ήρεμα πράγματα.
Τις αρέσει να αλλάζει στάσεις. Με πήγαινε από εδώ μετά από εκεί . Εξερευνήσαμε όλο το δωμάτιο Ασάλιωτα .
Είναι η τσόντα στο στυλ που δεν είναι τόσο τσόντα στο κρεβάτι . Όπως κάποιες άλλες είναι σιγανοπαπαδιες και στο κρεβάτι θέλουν golden shower.

Πέρασα πολύ καλά γιατί μου το έβγαλε αυτό το αισθησιακό που ήθελε.
Βαθιά γλωσσόφιλα και την είχα στα τέσσερα να την γαμάω σιγά σιγά. Ωραία εικόνα !!

Το ραντεβού κλείστηκε όπως πάντα γρήγορα χωρίς μπερδέματα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.463
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2022
Ειναι πολυ ομορφη για να ειναι αληθινη , οντως !Κιαν ειναι τοσο καλη , θα βγαλει πολυ χρημα.Το βυζι , παντως , δε φαινεται για 2,5αρι.Που ειναι η φωτο ?
review reaction 1 hornyasfuck, Ικτίνος
12 Ιουνίου, 2022
που είναι η φωτό, οέο???
review reaction 1 hornyasfuck, Ικτίνος
12 Ιουνίου, 2022
Οι φωτογραφίες έχουν πάει στην αρχική σελίδα ! Δεν μπήκαν στην κριτική . Δεν ξέρω γιατί. Μπείτε στην αρχική των κριτικών της κοπέλας να τις δείτε !!
review reaction 1 hornyasfuck, james034, andronikos3
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3