Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 74311
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
κ για εξηγησω το τιτλο η κοπελλα υπερβαινει σε συμπεριφορα καθε GFE που εχω δοκιμασει. συναντηση στον χωρο μου για μια ωρα. ηρθε οπως ειχα ζητησει με βραδυνο κ γοβες. προσωπο ελαφρα σπασμενο[οι φωτο μειον την λαμψη και φρεσκαδα]. ομως σε καμμια περιπτωση γερασμενη ή κουρασμενη. Ματαρες κ κορακι μακρυ μαλλι [ με εξτενσιονς] . Κορμι δυνατο [μοντελε] με τατουαζ στην πλατη. απο υπηρεσιες εντελως GFE. μου εκανε θετικη εντυπωση οτι στην πραξη δεν βιαζοταν καθολου[ ιδιως οταν ηταν απο πανω οπου ολες πιανουν ενα γρηγορο ρυθμο για να σε ξεπεταξουν...]. χαδια και φιλια μονιμα, κοιταγμα με τις ματαρες χωρις να δυσανασχετησει καθολου. στοματικο αργο κ απολαυστικο [ ισως οχι DT αλλα δεν με χαλασε...] και κυριως συμπεριφορα χαλαρη και αισθησιακη....αλλαγη στασεων [ ενα μανικι μπορω την ωρα] και μετα ξαπλωμα στην αγκαλια μου με τραγουδι απο το κινητο της για συνοδεια....εφυγε μετα την ληξη τησ ωρας ...επιλογη σιγουρη για αγαπουληδες...δεν δοκιμασα αγριες καταστασεις οποτε δεν ξερω αν ανταποκρινεται.... χαλαρα την εβγαζα εξω για ποτο ...ευχαριστη στην συνομιλια...καλη επικοινωνια και σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kontopodis, kwstasxat και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2022
Αφού το δίνει, περίεργο που δεν έχει πάρει κωλο κανείς.
Πανεμορφη φαίνεται και από βδομάδα θα δοκιμάσω!
Και κωλο...
Αν δεν μας πει "μεγάλους"
10 Ιουνίου, 2022
Ακριβώς αυτό!!! Άνετα την ξαναέβλεπα και μόνο για την ηρεμία που βγάζει
03 Οκτωβρίου, 2022
Όπως τα λες τύπε, μη σου πω και 12 στα 10... Πήρα σήμερα, έτσι χαλαρά...και τα είδα όλα
review reaction 1 oldboy
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3