Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 696048
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τσόντα..
Συννενόηση πανευκολη με την όμορφη Αντριάννα..παίρνω δωμάτιο ανεβαίνω κ μετά από 2 λεπτά τακ τακ η πόρτα..ανοίγω παθαίνω μουνοπλακα..ματάρες γαλαζιες και να φαίνονται από το φόρεμα αυτές οι βυζάρες,αν το δεις έξω αυτό το πράγμα χαλαρά τρακάρεις έτσι κ οδηγάς...συμπεριφορά άψογη απέναντι μου γιατί της εξήγησα ότι είναι η αρχή της πορνοκαριερας μου..στα του αγώνα παίχτηκαν 2 γύροι..στον πρώτο με πολύ dth κ γλειφωκολι η έναρξη..και στην συνέχεια οποία τρύπα έχει την έδωσε απλόχερα..και με χαρά..κοιτάει να σε ευχαριστήσει και το ευχαριστιεται κ η ίδια αυτό κατάλαβα εγώ,μας κέρασε το πρώτο squirt..στην συνέχεια ντουζ και εκεί που ήθελα να χαλαρώσω λίγο να κάνω ένα τσιγάρο ξεκίνησε την πίπα την οσαρικη πάλι..χωρίς να το καταλαβω..στον δεύτερο γύρο τρελάθηκα με τις βυζάρες της ..ισπανικό κ παρακαλετο να αδειάσω στο στόμα της..έπαιζε την μουναρα της εκεί κ πάλι squirt..το σύστημα επειδή είμαι νέο μέλος δεν αφήνει να βάλω πάνω απο7,το 10 το αξίζει με το σπαθί της το τούμπανο ..αυτά από μένα κ σίγουρα θα τα ξαναπώ με την τσόντα..καλά γαμησια σε όλους..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.776
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Elganador, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2022
Καλῶς ὅρισες στὸ σπόρ!
review reaction 1 andronikos3, gymaster
10 Ιουνίου, 2022
πρωτη κριτικη καλως μας ηρθες!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck
10 Ιουνίου, 2022
Να είστε καλά μάγκες..
review reaction 1 hornyasfuck, gymaster
10 Ιουνίου, 2022
Καλησπέρα φίλε μου, μπορείς να μου στείλεις το κινητό της Αντριαννας? Σε ευχαριστώ προκαταβολικά..
review reaction 3 hornyasfuck
10 Ιουνίου, 2022
Μίτος σαν νέο μέλος δεν μπορώ να στείλω μύνημα..εάν μπεις στο τοπικ της Αντριάννας το γράφει από κάτω σε κάθε ποστ που κάνει..ελπίζω να σε βοήθησα αδερφε
review reaction 1 hornyasfuck
10 Ιουνίου, 2022
Μιτος σαν νέο μέλος δεν μπορώ να στείλω μύνημα..εάν μπεις στο τοπικ της Αντριάννας θα το δεις σε κάθε ποστ που κάνει..ελπίζω να σε βοήθησα αδερφε.
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6