Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Call-Girls 10943
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Domenicana latina έλα να σου δείξω πως γαμάμε στην Αθήνα ! Ασάλιωτα Ασάλιωτα

Latina Latina, 100% με κωλάρα , ωραίο βυζί και τσιμπούκι σπέσιαλ ! Πιστεύω της έδειξα πως γαμάμε στην Αθήνα αν και 1 βδομάδα εδώ το έχει καταλάβει για τα καλά. Κατσικογάμης

Δεν είχα προλάβει να διαβάσω την πρώτη κριτική και ευτυχώς γιατί δεν θα πήγαινα. Τόσο μεγάλη βελτίωση μέσα σε 1 μέρα?? Μάλλον κάτι έγινε με τον συναγωνιστή από κάτω γιατί με εμένα έπαιρνε τέλεια στησίματα, πρωτοβουλίες και φιλιά φουλ!

Μετά την Ρωσοθύελλα κοριτσιών έπρεπε να κάνουμε ένα διάλειμμα με κάποια κοπέλα από άλλη χώρα και άλλη ήπειρο :drooling-face:
Καλύτερη επιλογή δεν θα μπορούσα. Μπήκα στο δωμάτιο και με υποδέχτηκε με ένα σετ μαύρα εσώρουχα. Στην θέα και μόνο μου έγινε κάγκελο . Ωραίο πρόσωπο.
Φιλιά βαθιά και τα ζητάει. Την ξεκίνησα ένα γλυφομούνι.Δεν λέει όχι πουθενά αρκεί να καταλάβει τι θες γιατί από αγγλικά έχουμε ένα θέμα. Δεν μιλάει!!

Στο σεξ κάναμε 2 στάσεις μόνο στα τέσσερα όπου τέτοια θέα την κωλάρα της δεν θα μπορούσα να μην έχω. Χαιρόμουν να χουφτώνω. Η άλλη ήταν ιεραποστολικό που είναι η αγαπημένη μου ,όπου ήρθε και το τέλος ! 1 γύρο κάναμε αλλά μεγάλο . 3 φορές σταμάτησα για να μην χύσω .

Καθαρή κοπέλα και ευγενική.
Μουσικουλα ισπανικά και σε μένα.

Πέρασα υπέροχα. Θέλω να την ξαναδώ αν και έχω και άλλες στο πρόγραμμα.
Συστήνεται φουλ. !!!

Το κλείσιμο του ραντεβού πανεύκολο όπως πάντα με το γραφείο! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.446
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, sotosdep2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2022
Κάνε μας μια ανάλυση στις πρωτοβουλίες που έπαιρνε. Λες κάναμε 2 στάσεις στα 4 και ιεραποστολικα. Σε εμένα έκανε riding. 3 στάσεις σε 2 συναγωνιστές δεν το λες πρωτοβουλίες.. Οσον αφορά το γλωσσοφιλο επεσε σύρμα από το γραφείο.Στησιμο;;; δηλαδή στην ώραια πιπα τι έκανε;;; Ισπανικό Ναι;;; το-χει;Κωλαρα κούνησε η τσάμπα τα εμφυτεύματα (βυζια και κωλο το είπαμε αυτο).Περίμενε έρχεται και για άλλη μια, κριτικη μιας και την έχετε κανει θεα της πιπας..Να έχετε απαιτήσεις παιδιά 140 είναι αυτά. Ή δεν είναι Χμμμ;
review reaction 1 piko, Bartender 74
10 Ιουνίου, 2022
Πρωτοβουλίες για μένα είναι να σου παίρνει πίπα από μόνη της , να αλλάζει στάση και γενικά να μην είναι παγοκολονα !
Με εμένα η κοπέλα ήταν φυσιολογική! Δεν διαψεύδω την κριτική σου απλά ίσως έπαιξε ρόλο να βελτιωθεί ή δεν ταίριαξε η χημεία σας !
Στήσιμο στα τέσσερα με σπασμένη μεσούλα και με τράβαγε να μπαίνω πιο βαθιά.
Φυσικά και έχουμε απαιτήσεις αλλά 1 ώρα είναι αυτή. Τι να πρώτο κάνεις .
Με την Σίρλεϊ 10 λεπτά μιλούσαμε στην αρχή αλλά 30 λεπτά σεξ από τα οποία τα μισά ήταν χαμουρεμα και πίπα . Δεν ήθελα να χύσω γρήγορα γιατί για δεύτερο γύρο θέλω λίγο χρόνο και ίσως δεν προλάβαινα .
Δεν γίνεται όλες οι κριτικές να είναι ίδιες.
Ούτε να περνάμε όλοι το ίδιο καλά γιατί άλλες απαιτήσεις έχω εγώ και άλλες εσύ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2