Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 2 10
Call-Girls 13045
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μου έκανε κλικ το οπτικό νεύρο κόλλησε,μου άρεσε,κατέφτασε στον χώρο μου ντυμένη με ethnic dress Ιορδανίας.Εντύπωση τουρίστριας που ήρθε για sex και ήλιο,spensierata,με μέτρια αγγλικά,φοβερό τυπάκι όπου με γύρισε στην νεανική μου ηλικία όταν και εγώ ήμουν τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.Αυθόρμητα την πήρα από το χέρι και βρεθήκαμε στην πλάκα ανάμεσα ξένους ,άγνωστοι και εμείς,ζέστη φωνές ιδρώτας τριγύρω.Ξαφνικα μου λέει
-Είμαι η Αθηνά !
-Μα αυτή ήταν παρθένα απάντησα
-Α ναι?Καί η θεά του έρωτα?
-Venus!
-Well,i am your venus j am your fire,at your disire τραγουδήσαμε και οι δυο.
Γυρίσαμε σπίτι έβαλε μουσική techno και άρχισε να χορεύει,έβγαλε τα ρούχα,ήταν γυμνή,το κάναμε παντού στο σαλόνι στο μπάνιο, doggy style,στην κρεβατοκάμαρα,νά την έχω πάνω μου και να χτυπιέται το στήθος ...υπέροχο στήθος,να καυλώνει και να σκληραίνει,να πιπώνει και να πηδιέται αλύπητα,ούτε θυμάμαι πόσες φορές τελείωσα στο στόμα της όπου τα κατάπιε καί συνέχιζε ..συνέχιζε,,συνέχιζε όπου ξανά τελείωσα και πάλι τα κατάπιε.Τέλος χρόνου και φιλιόμασταν μέχρι την εξώπορτα.Αν την ξανασυναντούσα?Δυστυχώς η ζωή δεν ειναι ταινία του Hollywood όπου τα όνειρα γίνονται πραγματικότητα απλά το επόμενο πρωί ο καθένας πρέπει να πάρει την θέση του,μένουν όμως οι αναμνήσεις ...και ένα πονηρό χαμόγελο.Προσοχή οι σκέψεις είναι προσωπικές και η δική μου ευχαρίστηση δεν εγγυάται την δική σας .

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
163
Likes:
24.718
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Constantinos27, ggalatsi και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2022
Έτσι όπως το πας θα ξεμωραθεις στο τέλος... Προσοχή στις μικρές... Χα χα... Ωραίος.. Χαλάλι..
review reaction 1 olddog
07 Ιουνίου, 2022
"[...]μένουν όμως οι αναμνήσεις[...]" ....ω ναί, ας μαζέψουμε όσο περισσότερες και καλύτερες γίνεται! Έτσι!
review reaction 1 olddog
13 Ιουνίου, 2022
Την έκανε ήδη το πιπινιον..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3