Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Call-Girls 6502
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Annette είναι μια πολύ όμορφη και ευδιάθετη κοπέλα.
Με υποδέχτηκε σε ξενοδοχείο μετά την πρώτη καραντίνα με σέξυ εσώρουχα και καθώς έδωσα το παράβολο πρώτα (κλασσικά) έφυγα για μπάνιο.

Όταν γύρισα ήταν έτοιμη στο κρεβάτι και με περίμενε καθώς την πλησίασα άρχισε τα φιλιά που τα δίνει απλόχερα και μου βγάζει την πετσέτα λέγοντας μου give me that dick και αρχίζει μια εξαιρετική πίπα βαθιά με πολλά φτυσιματα όπως μου αρέσει και αρκετή περιποίηση στα μπαλάκια.
Στα του σεξ την ανέβασα από πάνω και απολάμβανα την κορμάρα και τις (φτιαχτες) βυζάρες της να πάνε πάνω κάτω στον πουτσο μου σε αυτήν την στάση έγινε και η πρώτη κατάθεση.
Λίγο σοσιαλ λίγο τσιγάρακι και συνεχίσαμε δεύτερο γύρο πάλι με αυτήν από πάνω και στο τέλος ιεραποστολικό με αυτήν να με εκεί κλειδώσει με τα πόδια της . Γενικά πολύ gfe φάση όπως μου αρέσει

Ήταν μια πολύ καλή συνάντηση δυστυχώς δεν έχει ξαναφανει από τότε ελπίζω να έρθει τώρα το καλοκαίρι καθώς είναι από τα λίγα αξιόλογα κορίτσια που φέρνει αυτός ο τυπάς για τουρ στην χώρα μας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
59
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, gpd, redb και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2022
ποιός τις φέρνει? Γραφείο είναι???
07 Ιουνίου, 2022
Ρε παιδαρε, για να καταλαβω δηλαδη….την πηδηξες Σεπτ 21 και γραφεις κριτικη Ιουν 22;
07 Ιουνίου, 2022
Φίλε James νομίζω είναι γραφείο που φέρνει κορίτσια κυρίως επαρχία που γράφουνε στο τέλος των ονομάτων τους VIP

Φίλε Letsgobrandon δεν έχει πολύ καιρό που έγινα μέλος οπότε είπα να γράψω κριτική να υπάρχει δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3