Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα την αποφαση μου να κλεισω μια αμαρτια του παρελθοντος η οποια ειχε καταντησει ταλαιπωρια για εμενα αρκετο καιρο τωρα, βγήκα στο ψαξιμο για καινουργιες κοπελες . Η προσσοχη μου ειχε πεσει στην Ιωαννα . Μετα τις πολυ καλες κριτικες που διαβασα , το προγραμμα της αλλα και τις τιμες για τις υπηρεσιες της αποφασισα νε την συναντησω. Ειδα στο νημα της το ποσταρισμα που εκανε ο φιλτατος συναγωνιστης zebu για το τηλεφωνο της και το ανακαλυψα . Της εστειλα μηνυμα στο viber , συνενοηθηκαμε ευκολα και συμφωνησαμε να βρεθουμε το Σαββατο 4/6/2022 στο Prive Μεταξουργειο για 3 ωρες . Ηρθε στην ωρα της και μολις εβγαλε καπελο , γυαλια ηλιου και φορεμα ειδα μια ομορφη γυναικα με τελειες ματαρες και πολυ καλο σωμα . Αυτη ειναι η προσωπικη και υποκειμενικη δικη μου αποψη . Ευγενικη , χαμογελαστη , με πολυ καλη διαθεση και γενικα μου εδωσε την εντυπωση πολυ καλου χαρακτηρα .

Στα του αγωνα τωρα τα περισσοτερα τα εχουν γραψει οι προηγουμενοι συναγωνιστες το μονο που εχω να κανω ειναι τα επιβεβαιωσω . Εκανα οτι ηθελα να κανω και εμεινα ευχαριστημενος . Φιλια με την γλωσσα της να φτανει οσο πιο βαθια μπορει στο στομα μου , πιπα βαθια μεχρι πνιγμου , κώλος για ξεσκισμα που γουσταρει απιστευτα να την γαμας και μουνι που χυνει ποταμια . Γουσταρει να γαμιεται και στο δειχνει . Χυνει ασταματητα οταν την γαμας απο τον κωλο και επισης οταν τριβεις τον πουτσο σου πανω στο μουνι της και του ριχνεις πουστοσκαμπιλα .Νομιζω οτι την δευτερη περιπτωση χυνει περισσοτερο . Περιττο να πω οτι το κρεβατι εγινε μουσκεμα απο τα χυσια της . Γαμησα κωλο , μουνι και στομα χωρις κανενα παραπονο απο την Ιωαννα (μαλλον αυτη ειχε παραπονο απο εμενα γιατι ηθελε παραπανω γαμησι απο τος αντοχες μου , στα 51 χρονια μου δεν εχω πλεον τις αντοχες που ειχα νεοτερος) . Γουσταρει σφαλιαρες στον κωλο οταν την γαμας στα τεσσερα αλλα οχι στο προσωπο . Δεν τις εριξα σφαλιαρα πουθενα απλα το αναφερω . Συμπερασματικα θεωρω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη , περασα τελεια μαζι της και θα ειναι πλεον η πρωτη μου επιλογη οταν θελω να γαμησω .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2022
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.006
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ioanna34, mad_max, koumanidas και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2022
Το τηλέφωνο της Ιωάννας φιλε μου θα μου το στείλεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1