Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 3 10
Call-Girls 23514
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημρομηνια συναντησης στο περιπου αρκετες μερες πριν ,
συμφωνω με την τελευταια κριτικη του συναδελφου.
Εξυπηρετηση γραφειου παρα πολυ καλη , ζητησα την Ελενα δεν ηταν διαθεσιμη και η δευτερη ενδιαφερουσα επιλογη μου φανηκε η μικαελα που κλειστηκε με συνοπτικές διαδικασιες.
Εδω να κανω μια παρενθεση ... με το γραφειο και παλιοτερα που εχω κλεισει κοριτσια ειχα αψογη συνεννοηση και οτι εβλεπα απο τις φωτο με μια ελαχιστη διαφορα λογω στημενης φωτογραφησης αυτο εβλεπα και απο κοντα, εδω λιγο πεσαμε εξω.... δεδομενου οτι ειναι μια κοπελα που δουλευει καιρο στο γραφειο και οχι καμια που ηρθε για αρπαχτη μιας εβδομαδας βαλτε ρε καμαρια μου προσφατες αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες!!!
Φτανει η κοπελα με κοντο φορεματακι και mules πεδιλα σαφως με περιττα κιλακια σε περιφερεια κοιλιτσα μπουτακια κλπ, δεν ειναι χοντρη κλπ απλα οταν εχεις προετοιμαστει και επιλεξει κατι αλλο σε χαλαει οταν ερχεται κατι διαφορετικο.
Ξανθο μαλλι περιποιημενο παρα πολυ μαζεμενη και ντροπαλη μπηκε για μπανακι και βγηκε γυμνη , μυρωδιες κλπ δεν παρατηρησα η αληθεια στην πιπα το προσπαθει πολύ και περναει την βαση ανετα όπου κια παιχτηκαν 2 γυροι μονο με στοματικο μακρας διαρκειας, δεν ειχα ορεξη -- διαθεση να μπω σε διαδραστικο προγραμμα!!
Μιλαει πολύ καλα Ελληνικα (αμφιβαλω αν ειναι απο την Σερβια..)
εν ολιγοις δεν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.506
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, andronikos3 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού