Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευη απογευμα και ετοιμαζομαι για ξεκουραση στο ησυχαστήριο μου.Αμαρτια ομως ηταν να ειμαι αγαμητος μεχρι Κυριακη απογευμα που θα γυρισω, επικοινωνια με την Ελενα οπως παντα ευγενεστατη και με καβλιαρα φωνη σε προιδεαζει να πας να γαμησεις μονο και μονο ακουγωντας την. Μια και που ειναι στο δρομο μου ηθελα να παω στο ξενοδοχειο του κεντρου και να ξεπεταξω 2 γκομενακια με τα μισαωρακια μου

Πρωτη επιλογη η Ντανα σε πραγματικα τεραστιο δωματιο στο πρωτο οροφο που μαλλον ημιοροφος ειναι γιατι βγαινοντας απο το ασανσερ βλεπεις ποιος μπαινει και ποιος βγανει απο την ρεσεψιον.

Η Ντανα ειναι στα αναγραφομενα κιλα αλλα λιγο αλλοπροσαλα επανω της με αδυνατα ποδια πιο γεματη μεση και πιο στενη πλατη αλλα με ωραιο χαμογελο

Γρηγορο ντουζακι και τσουπ στο κρεβατι οπου εκει την αφησα να γλυφει το παγωτο ξυλακι με την ωρα. Καποια στιγμη περνει πρωτοβουλια και με καβαλαει για κανα 5 λεπτο περιπου, οπου ειχε πολυ καλη παλινδρομικη κινηση, την κατεβαζω με το ζορι και της λεω ρουφαααα

Αρχισε το τρομπονι ξανα για αλλο ενα τεταρτακι οπου μου λεει το επικο και αυτο που μου αρεσει να ακουω σαν γνησιος σαδιστης πιπακιας <κουραστηκε το στομα μου> και επιτηδες κρατιωμουν να μην χυσω για να καταθεσω στην επομενη

Συνοπτικα: Μαχιμη πολυ και παρα πολυ υπακουη, οχι απο τις πολυ ομορφες παρουσιες αλλα με καλο σερβις και την εψαχνα αρκετο καιρο να ειμαι ειλικρινης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, Helena - Nayomi και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού