Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με την φτωχια στις επιλογες στη Θεσνικη απο στουντιο και βιζιτες και κατοπιν ενθαρρυντικων κριτικων πηρα την Σονια στις 10 μμ. Μαλλι κοντο, κουτεμενο, κοτσο στο σβερκο-τιποτα σεξυ η αερατο. Εξτρα κιλα αλλα χωρις προσωπικα να με ενοψλουσαν, υποδοχη με παντοφλες και μαυρο σατεν κιμονο που καλυπτε τα παντα. Εισοδος στο δωματιο αφιλη, ζητησε το χρημα αμεσως, και μεχρι το ντουζ της ειχα κλεψει δυο τρια φιλια αγλωσα για προθερμανση. Η τηλεοραση ανοιχτη να παιζει εργο. Η κορασιδα αμακιγιαριστη και απομακρη. Ντουζ. Βγαινω στο δωματιο, ητανε καθισμενη και τυλιγμενη στην ακρη του κρεβατιου και στο τηλεφωνο. Γαμω τις κριτικες που διαβασα ειπα-φολα παει το πραγμα. Την αρχιζω στα φιλια ανασκελα, την γλιστραω πιο χαμηλα στο κρεβαττι, αρχιζω και γλειφω ολο και πιο χαμηλα ενω εχει ακομα τα μαυρα της εσωρουχα, θετικο. Κατι βογγητα βγηκανε στην φαση ενω το εργο στην τηλεοραση επαιζε, και ετσι βρεικε η γλωσσα μου το μουνι της και παρκαρα εκει για δυο τρια λεπτα. Ψιλοβογγαγε (τα τυπικα) αλλα επειδη καλο παιδι την ρωτησα αν την ενοχλουσε τον τριων ημερων μου μουσι. Το γλυφωμουνι μου οπως παντα πολυ προσεκτικο χωρις γρατζουνιες..Τελος παντων, η εργαζωμενη απαντησε ειλικρινα οτι την πειραζει το γενακι και ζητησε να μην την γλειψω αλλο. Αιντε παει και το 69 που λαχταρουσα. Μου γυριζει την πλατη, και πιανει τον πουτσο μου για πιπα και αρχιζει το αγγαρε πιπε (καποιος πριν ειπε οτι τσιμπουκωνει χωρις χερια), ναι καλα…και ετσι βλεπαμε και ου δυο το εργο στην τηλεοραση μαζι. Βεβαια η υποθεση ειχε ηδη χαθει και της ειπα «παμε καποτα», οποτε μου την περασε ξερα, και πηρε σταση ανασκελα να την γαμησω …εβαλε και τζελ για χορο…Αποφασισα να τελειωσω μιας και ολα πηγαιναν χαλια, εδωσε κατι βογγητα, εδωσε κοντες στα χιλια ανασες, και φιλια με ρηχη γλωσσα και τερματισα στο μουνι της. Μπανιο κατευθειαν, της δινω την πετσετα, και ξαφανιζεται στο μπανιο για 3-5 λεπτα χωρις να μπορω να φυγω μηπως και μετα αναφερθει κατι «χαμενο» απο το δωματιο. 3 -5 λεπτα προν την προθεσμια βγηκε, της εδωσα ευγενειες, ευχαριστιες και εφυγα σκεπτωμενος οτι μαλλον ανοικει στα κοριτσια που την βαλανε στην πορνεια με το ζορι. Το νεανικο της (δειχνει 18-20), οι γκαυλες μου και το οχι μοντελε αλλα για γλυψιμο κορμακι της τα θετικα. Τα υπολοιπα…αστα..κλαφτα..Επειδη μαλλον ερχεται περιοδικα στην πολη…ειπα να ενημερωσω την παρεα…Δυστυχως πολυ χαλια τα πραγματα αυτη την εποχη στην «συμπρωτευουσα» μαι ασς..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Letsgobrandon2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
823
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, piko και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2022
Γι'αὐτό καί ἐμένα δέ μ'ἀρέσουν οἱ τρίχες κυριολεκτικές καί μεταφορικές...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1