Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για να παει καλα ο μηνας,υπαρχει πιο καλη επιλογη απο μια συναντηση με μια γ υναικαρα σαν τη Ζωη; Εγω παντως αυτο διαλεξα και αυτο εκανα. Η ζωη θα το δειξει! Παντως η Ζωη εκανε ο,τι χρειαζοταν για να περασω καλα! Πρωινο ραντεβου στο γνωστο ξενοδοχειο ημιδιαμονης της Θεσσαλονικης. Εγκαρδιο καλωσορισμα, λογω της εκατερωθεν συμπαθιας που δημιουργηθηκε ολο αυτο το χρονικο διαστημα της γνωριμιας μας , ειπαμε τα νεα μας εν μεσω χαδιων και φιλιων και η συναντηση μετατραπηκε πλεον απο φιλικη σε ερωτικη. Μ αρεσει πολυ το στηθος της πλουσιο και ωραιο με ευαισθητες θηλες. Εγινε βεβαια και η Ισπανικη προελαση, οχι υποχωρηση, με αριμπα και ολε, επαιξα πολυ μ αυτα τα υπεροχα παιχνιδια της. Μουκανε επειτα ενα πολυ αισθησιακο στοματικο ,οσοι το δοκιμασατε με καταλαβαινετε κι οσοι οχι σπευσατε! Εχω την εντυπωση οτι ανταποκριθηκα επαξια! Στην κυρια πραξη εγιναν δυο στασεις λουγκριστι cowgirl and doggystyle με σωστο στησιμο εκ μερους της Ζωης για πληρη διεισδηση πραγμα που εφερε το τελος . Περασα παρα πολυ καλα. Γι αυτο λεω να την ξανασυναντησω και ν φορες ακομη( οπου ν φυσικος αριθμος).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, company of heroes tho, Ζωή50 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2022
Από στοματικό σκίζει αλλά το νιμου της έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα...καμιά στενοτις καμιά αντίσταση στην διείσδυση.... βέβαια θα μου πεις όποιος θέλει σφιξες και ζόρια δίνει 150 + και πάει με under 25 κοπέλα ...
review reaction 4 koumanidas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1