Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ο αμοιρος μαυρος κατεβηκε αθηνα για να βρει χαρα το πουλακι του.γιατι στην τρωγλημας εχει μονο γιδια.στελνω π.μ στο γκαβλακι και δεν περιμενω απντηση.αλλα στο καπακι απαντησε το γκαβλακι.με το τηλεφ.δεν χανω την ευκαιρια αφου ημουν τοσο τυχερος.και την περνω την επομενη στο πριβε.σκαει μυτουλα με ενα κοκκινο φορεματακι.φιλακι συστασης.και στων αγωνα πιπα παρα πολλη καλη με βαθεια πνξιματακια.αλλα η γκαβλα ηταν τα γατισια ματακια της που σ εκοιτουσαν.τωρα στο γαμισι οτι και να πω ειναι λιγο τετοιο ακαταπαυστο χυσιμο δεν εχω ματαξαναδη.και τετοιο γουστο το γκαβλακι να τρωει απο το κωλο και να ζηταει και αλλο.αφου σε καποια φαση νομιζα οτι κολυπουσα στην μικρη και την μεγαλη βολβη.για μενα ειναι απο τα καλυτερα γαμισια στα τοσο καιρο που κατεβενω χαβουζα.Υ.Γ.την εκανα προταση να ερθει προς το χωριο μας μερια καμια δεκαρια μερες για να παρει κανα δεκαχιλιαρο.αλλα τσαμπα ο κοπως.Υ.Γ.2 θα περιμενω μεχρι την επομενη φορα που θα ερθω χαβουζα για να ξανακολυπησω μαζι της.τα μελε μαυρος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.390
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ioanna34, mad_max, azazel και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2022
Δεν μπορω να λάβω και να στείλω μήνυμα.. Υπάρχει τρόπος να μάθω το τηλέφωνο παλικάρια;;;
03 Ιουνίου, 2022
Αν θες στείλε μου το τηλέφωνο.. Ευχαριστώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2