Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειχα γραψει μια αρνητικη κριτικη για την Εμα σε αλλο σαιτ αλλα εξαφανιστηκε. Η παρουσα κριτικη ας ληφθει σαν προειδοποιηση σε οσους δεν εχουν παει ακομα με την Εμα. Κυριοι το κοριτσι ειναι παγωβουνο, δεν γουσταρει καθολου την δουλεια της, και εμενα προσωπικα μου εδωσε ψυχρολουσια. Δεν θα μπω σε λεπτομερειες αλλα αν δειτε κριτικες επισης απο παλια που ητανε Αθηνα ειναι μια απο τα ιδια..Οχι μονο θα πεταξετε τα λεφτα σας αλλα μπορειτε να αισθανθητε και λιγοτερο ανδρες μετα την συναντηση σας μαζι της. Λυπαμαι και για την κοπελα που ανεχεται τους πελατες της αλλα και τους πελατες που ξεγελιουνται απο τελειως παραπλανητικες φωτογραφιες και αγγαρεια σερβις… Το γραφειο εξυπηρετικοτατο και αψογο αλλα εγω δεν ειχα ζητησει λεπτομερειες. Λοιπον η κυρια ειναι πολυ πιο βαρια στα κιλα απο τις φωτο, αγελαστη, απροσχαρη, αχαμογελαστη, σοβαρη, με υποδεχτηκε στο δωματιο της με καθυστερηση, φορωντας μια ασπρη ρομπα, και παντοφλες ιδανικες για ξενερωμα, αγελαατη ψυχρη φατσα…και το πρωτο πραγμα που μου ειπε μπαινωντας ητανε βα βγαλω τα παπουτσια μου γιατι ημουνα «στον χωρο της». Ο παγος παρεμεινε-ουτε φιλι ουτε καν χειραψια…Της ζητησα να βαλει μουσικη, ειπε ναι, πηγα για το ντουζακι, επιστροφη, και μουσικη δεν υπηρχε-και ο παγος …παγος. Λοιπον μου δειχνει το κρεβαττι για την καθιερωμενη πιπα, μηαχανικη δουλεια, χωρις αποτελεσματα. Σε καποια φαση με καπωσε και καθησε να με γαμησει με τα ματια ειτε στο ταβανι ειτε κλειστα και κσθαρη αγγαρεια. Την γυρισα για γλυφωμουνι μηπως…ενταξει υγραθηκε (ολες υγραινωνται μετα απο λιγο εκτος και αν εινσι αφυδατωμενες), αλλα ειχα αρχισει να βαριεμαι παιζωντας με το επιπλο. Την τελειωσα με πισωκολητο -τα εξτρα κιλα της εδω ειναι προσον. Στην ολη υποθεση δεν εβγαλε καθολου ορεξη, τρυφεραδα, η ενδιαφερον εστω και προσποιητο. Μαλιστα μετα τον πρωτο γυρο αμεσως μετα το χυσιμο εφυγε στην αλλ ακρη του κρεβατιου, μακρια μου θαρρεις και ειχα λεπρα…και επειδη καταλαβε την προσπαθεια μου να ζεστανω την συνευρεση μου ειπε ορθα κοφτα οτι «ποτε δεν χυνει με πελατες»…εντσαξει της ειπα δεν το περινενα κιολας-ουτως η αλλως οι περισσοτερες αν οχι ολες θεατρο παιζουνε…Της ξεκοψα τον δευτερο γυρο, και αρων αρων εφυγα απο την πολικη Αλασκα …μπρρρ…νοιωθωντας πικρανενος κσι για αυτην που κανει μια δουλεια που δεν θελει αλλα και για μενα που σκεφτωμουνα την φολα που εφαγα. Προσοχη λοιπον..μην πατε αδιαβαστοι…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Letsgobrandon2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
823
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, olddog, FIDEL Sk και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2022
Με ποια λογικη διαλεξες συτη τη κοπελα?
Κριτικες χαλια ειχε απο την Αθηνα και εδω τα εχουμε πει..
Ακατανοητη η αποφαση σου να την επισκεφθεις..
review reaction 1 olddog, Letsgobrandon2
02 Ιουνίου, 2022
Δεν είχες διαβάσει εδώ μέσα τι παίζει με την Έμμα?? Η τουλάχιστον δεν ρωτησες στο φόρουμ? Κριμα,θα αξιοποιουσες καλυτερα τα λεφτά σου
review reaction 1 olddog, Letsgobrandon2, Weruloa και 1 ακόμα μέλος
02 Ιουνίου, 2022
μαλλον παλιοτερα την ειχε δει κ τωρα εγραωε κριτικη,αυτο καταλαβα εγω.
μαγκες οποιον ξερετε που να γαμαει επι πληρωμη να του συστηνεται το αγαπημενο μας σαιτ,ωστε κ ολοι μας να την παταμε οσο το δυνατον λιγοτερο,αλλα κ οι απατεωνισσες να πηγαινουν κ ναγινονται σερβιτορες αφου δεν τους αρεσει ο χωρος
φτανει πια!
review reaction 1 olddog, Roland Deschain, Letsgobrandon2
02 Ιουνίου, 2022
Η συναντηση ειχε γινει Μαρτιο 28…δεν υπηρχε καποια κριτικη απο θεσνικη που το ειχα βρει παραξενο. Τις κριτικες της βρηκα μετα απο Αθηναιους οταν δουλευε κατω. Δυστυχως συναδελφοι..τα παθηματα..μαθηματα…το περιεργο ειναι πως το γραφειο την κραταει ακομα και το πιο περιεργο οτι εχει ακομα πελατεια…ειπα να διαμαρτυρυθω στο γραφειο αλλα ειπα που ξερεις..μπορει να ητανε η μερα της, η ελειψη χημειας κλπ..ναι καλα…?…
review reaction 1 olddog, Roland Deschain
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4