Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλένα λοιπόν είναι μια γυναίκα γύρω στα 28-30 η οποία στο πρόσωπο είναι όμορφη με σώμα φωτιά (18αρας) απίστευτο κωλαρακι και ωραίο βυζι που γεμίζει τη χούφτα.Όπως αναφέρει και ο τίτλος η κοπέλα με γέμισε με αντισηπτικά στα χέρια αλλά και στο εργαλείο .Αυτό που τόνισα στο γραφείο είναι ότι το παράκανε στο σημείο του ότι δεν με άφηνε να πιάσω το πουλί καθόλου ούτε ακόμα όταν ήταν να της τον βάλω.Ακόμα και εκεί αυτή μου τον έβαζε.Τεσπα πάμε στο παρασύνθημα,ξεκινάμε τον αγώνα (μετά την ιεροτελεστία με τα αντισηπτικά κτλ)αρχίζει με πίπα καταπληκτική με χέρι που μετά από 5λεπτο κόντεψα να χύσω κάτι σπάνιο για μένα καθώς δύσκολα χύνω μόνο με πίπα.Στην συνέχεια στάση cowgirl όπου έδειχνε να το απολαμβάνει .Την γύρισα στα 4 όπου έχει ένα κωλο λες και είναι 18χρονη απίστευτος πάτος για πολλά σκαμπίλια.Την αρχίζω λοιπόν στα γρήγορα όπου όταν κόντευα να τελειώσω έβγαλα την καποτα και την έχυσα στα κωλομερια.
Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία αλλά λίγο ξενερώνει τον άλλον όταν είναι τόσο πολύ μικροβιοφοβική,εντάξει εννοείται ότι πρέπει να τηρούνται οι βασικοί κανόνες υγιεινής αλλά ρε παιδί μου σεξ πας να κανεις όχι χειρουργείο.
Γι αυτό έβαλα και το ίσως για το αν θα την ξανά συναντούσα γιατί δεν ξέρω υπό άλλες συνθήκες τι γούστα θα βγάζαμε μου άφησε ένα What If……..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, olddog, pipa(2) και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2022
Απο φιλια; δεν ηθελε αυτη η εσυ;
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιουνίου, 2022
αει καλα να πουμε,
εσκορτ μικροβιοφοβικη,
τη σωστη δουλεια διαλεξε να κανειΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Roland Deschain, HoneyVoskos
02 Ιουνίου, 2022
Το χω πετύχει και γω με άλλη κοπέλα. Ειναι εκνευριστικο και σου χαλαει την διάθεση. Πριν σχεδον το καθε άγγιγμα ψεκαζε Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 3 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3