Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 64630
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όμορφη ψηλή γυναίκα, λεπτό κορμί με ωραία λεπτά άκρα, περιποιημένα νύχια, κομψό ντύσιμο, στήθος ενισχυμένο τεχνητά, μακρύ ίσιο ξανθό μαλλί, καθαρόαιμη Ρωσίδα χαρακτηριστικών τύπου Viking. Πολύ καλή στη μη λεκτική επικοινωνία δεδομένου ότι τα Αγγλικά της υστερούν, ωστόσο δεν υπήρχε το παραμικρό θέμα συνολικά στο να συνεννοηθούμε. Πολύ άνετη και χαμογελαστή, θετικά vibes, μια φυσιολογική πανέμορφη γυναίκα με ευχάριστη διάθεση.

Στοματικό οκ. Αυτό που έχει τη μεγαλύτερη αξία ήταν ότι η γυναίκα συμμετείχε στο 100%, αφέθηκε και ζούσε τη στιγμή. Πολύ θερμή στο σεξ, μια τέλεια παρτενέρ και με δικό της οργασμό, πολύ δεκτική σε χάδια μετά το σεξ, με γύρισε μόνη της για μασάζ κ απλά τη σταμάτησα για να τη βλέπω. Καταπληκτική. Ένιωσα μεγάλη σύνδεση μαζί της. Σεβάστηκε το χρόνο μου απόλυτα, τελείωσα δεύτερη φορά με στοματικό. Κέρδισε το δικό μου σεβασμό και μου άφησε μια πολύ γλυκιά ανάμνηση σε βαθύτερο επίπεδο ως γυναίκα. Από τις καλύτερες –αν όχι η καλύτερη-ερωτικές εμπειρίες της ζωής μου. Αισθάνθηκα βαθύτερα σε σχέση με ένα απλό one night stand, και αυτό αν ήταν τεχνητό και το πούλησε, είναι πολύ καλή στο να το κάνει και μπράβο της. Ένιωσα μεγάλη χημεία με τη συγκεκριμένη γυναίκα, προσπάθησα να μεταφέρω μια πιό αντικειμενική άποψη προς τους λοιπούς συναγωνιστές. Αν συμπεριφέρεται το ίδιο σε όλους, τότε είναι κάτι που αξίζει να το ζήσετε. Αν η εμπειρία μου ήταν εξατομικευμένη, τότε είμαι πολύ τυχερός και εύχομαι να το ζήσετε και οι υπόλοιποι, αν όχι με τη συγκεκριμένη συνοδό, με κάποια άλλη.

Ευχαριστούμε το YourAngels και τις υπηρεσίες που παρέχει. Kudos to IvanTheGreat!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 29, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.082
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, delipas και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2022
Ειδες ενα απο τα αστερακθα μου βλεπω...

Ευγε φιλτατε
review reaction 1 chaoserevos
02 Ιουνίου, 2022
ΟΛΕΣ οι κριτικές για το ίδιο γραφείο και το 80% αυτών με βαθμολογία 8,5 και πάνω...
Μας έπεισες φίλε.
review reaction 1 Ωρίων
09 Ιουνίου, 2022
@buzzkill

Χαίρομαι που τις διάβασες όλες, ελπίζω να βοήθησα όπως βοηθιεμαι κ εγώ από εσάς. Αν θες τις εκτιμάς, αν δεν θες τρολαρεις όσο γουστάρεις, το ίντερνετ είναι δωρεάν κ προσφέρεται για αρνητικές συμπεριφορές.
review reaction 3 Ωρίων
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3