Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η λιγια λοιπον...οταν ειχα ρωτησει το γραφειο αν μπορει να κανει υποτακτικο πρόγραμμα η pse μου ειπαν οτι δεν το εχει σαν πρόγραμμα αλλα γενικα ειναι πολυ καλη στις υπηρεσίες...μιλησα και με 2 ατομα που ειχαν παει κ μου ειπαν οτι ειναι αψογη στις υπηρεσίες οποτε πηρα τον δρομο για Βαρδάρη...

Εμφανιση λοιπον....προσωπο συνηθισμένο οχι ασχημο αλλα οχι και κατι απιθανο...εχει παντως ματαρες που οταν σε κοιταει πανω στην γκαυλα ειναι πολυ ωραια εικονα....

Σωμα οπως φαινεται στις φωτογραφίες αλλα κ στην βαθμολογία μου υπαρχει θεμα....δε ξερω αν ειναι chubby η παραπανω η δε ξερω κ εγω τι αλλα σιγουρα εχει αρκετα παραπανισια κιλα...κοιλια κυριως κ περιφέρεια η οποια ειναι αρκετα μεγαλη αν και παραδοξως ο κωλος ηταν αρκετα σφιχτος...στηθος 2αρι ενα κλικ προς τα κατω οχι κατι ασχημο...οι μοντελακηδες παντως ειναι σιγουρο οτι με την πρωτη εικονα θα ξενερώσουν....

Κ παμε στο καλο κομματι...μπορει να μην εχει το υποτακτικο σαν πρόγραμμα αλλα η κοπελα ειναι σιγουρα submissive η εστω μπορει ΕΥΚΟΛΑ να ανταποκριθεί σε αυτον τον ρολο....Δεν προκειται να γραψω τι καναμε και πως αλλα οτι περιμένεις απο ενα τετοιο πρόγραμμα το κανει χωρις μα και μου και μαλιστα δειχνει να της αρεσει....η ειναι αριστη ηθοποιός...το αποτελεσμα παντως ειναι καλο για τον πελατη οποτε....
Επιγραμματικά στοματικο βαθυ για οσο μπορει με λιγο mf και περασμα απο ΟΛΗ την υπόλοιπη περιοχη...σεξ εγω πηγα στα ορια μου και δεν με σταματησε καθολου....στασεις αν κ δεν ειναι ευκολη στο μανουβραρισμα λογω σωματοτυπου αλλαζαμε συνεχως χωρις να δυσανασχετεί...

Καθαριοτητα αψογη.αγγλικα πανω απο τον μεσο ορο των κοριτσιών οποτε ευκολη συνεννόηση.

Ο αγραφος κανονας που λεει οτι οταν καποια υστερει στην εμφανιση εχει καλυτερες υπηρεσίες εδω ισχυει 100%....

Εν κατακλείδι οι μοντελακηδες μαλλον πρεπει να ψαξουν αλλου...οσοι θελουν κυριως υπηρεσίες κ μπορουν να συμβιβαστούν με αυτο που περιεγραψα πανω νομιζω θα μεινουν ευχαριστημένοι...

Αυτα τα ολιγα κυριοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Constantinos27, Elganador και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού