Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τι γινετε ρε παιδια ολη η Αθηνα του δινει και καλαλαβαινει??
Ημερομηνια ενδεικτικη, μια καθημερινη πρωι ξεκιναω σκαουτινγκ για ραντεβου το βραδυ ,
εχω σταμπαρει συνολικα καμια 10ρια κοπελες απο 4 γραφεια συνολικα και 2-3 ανεξαρτητες, κατα τις 12 το μεσημερι ξεκιναω τα τηλεφωνα και τρωω πορτα απο παντου κλεισμενες ολες οσες μαρκαρα ανεξαρτητες και μη για οποιαδηποτε βραδυνη ωρα... μεχρι και κατι ανεξαρτητα που ζητανε 200αρια ηταν κλεισμενες
Ρε τι φαση??? Ηθελα και κατι σε πετιτ φαση, ετσι εισαι λεω στραβωνω και κοντρα στο ρευμα και μια δοση μαζοχισμου με πολυ χαμηλα τον πηχη και με σκοπο να πανε στο βροντο τα χρηματα μιλαω με το γραφειο για ολιβια και μου λεει οκ ειναι διαθεσιμη- λεω το 50% της αποδοσης να παρω και ευχαριστημενος θα ειμαι
Ερχετε το κοριτσι με μικρη καθυστηρεση και μετα τα τυπικα μου λεει ασε δεν ειμαι καλα μου ετυχε κατι κλπ κλπ α ωραια λεω εδω ειμαστε και για μεγαλυτερο αυτομαστιγωμα δεν σκεφτηκα ποτε να την γυρισω πισω!!! ( ειμαι ενα μικρος θεούλης χαχα)
Λοιπον στα διαταυτα η ολιβια ειναι παρα πολύ ομορφη βαμμενη τοσο οσο με πολυ ωραιο προσωπο καλοσχηματισμενα χειλια οι φωτο ειναι αντιπροσωπευτικοτατες.
Οταν ξεντυθηκε επισης επαθα σοκ εχει τρελο σωματακι σωμα , περιποιημενο ατριχο τελειως δερμα μαυρισμενη με τελεια επιδερμιδα και περιποιημενα ακρα, βυζακι μικρο αλλα εγω γουσταρω τερμα.
κθομαστε να κανουμε ενα τσιγαρο ρωταει αν μπορει να καπνισει της λεω ναι αφου κι εγω καπνιζω και μου λεει ναι?? ευχαριστω ...
εχει λιγο περιεργη συμπεριφορα παιδικη δεν καταφερα πολυ να την ψυχολογισω.
Παγος δεν υπηρχε ποτε ηταν ανετη μιλαει αγγλικα αλλα κιαυτα οχι πολύ καλα ορισμενες λεξεις δε τις καταλαβαινει.
Μετα το τσιγαρο αρχιζει και ξεντυνεται μονη της μου κανει νοημα να γδυθω κι εγω και με καβαλαει απο πανω και αρχιζει να τριβεται πανω μου, φιλακια παιζουν μονο με χειλακια κλειστα οσο και να το προσπαθηκα σε ολη την διαρκεια δεν καταφερα να της παρω φιλι με γλωσσα.
πΠερναμε στο κρεββατι καποια φιλακια χαδακια και κατεβαινει για πιπα, δυστηχως πολύ κατω του μετριου με χερι να κραταει σφιχτα τον φυσφιριγγο λες και θα παει πουθενα και αρκετο δοντι, δεν ευχαριστιθηκα καθολου,
την ξαπλωνω και αρχιζω να ασχολουμαι με τα ποδια της και ωωωπ..... εδω ειμαστε λεμε...
εχει παρα πολύ περιποιημενα ποδια τελειο σχημα μεγεθος κλπ το κυριοτερο ηταν οτι της αρεσε και το κατειχε το παιχνιδι επαιξε κανενα 20λεπτο παιχνιδι εκει και μετα σκουφακι και ιεραποστολικο που ξανα επεσε η αποδοση στα ταρταρα, αλλα κραταω τα θετικα δηλ ειχε ωραια αισθηση και ηταν αρκετα σφιχτη και οτι εβλεπα μια πολυ ωραια κοπελα απο κατω μου, εκανε καποιες προσπαθειες κιαυτη αλλα δεν...
Τελειωσα στο 45 καναμε μπανακια κλπ και μετα λιγο σοσιαλ.
Οπως ειπα εχει λιγο περιεργη συμπεριφορα αψυχολογητη , ειναι καλο παιδι και λιγο μαυρογατα μου ειπε οτι της συμβαινουν συνεχεια διαφορα και αυτα την επηρεαζουν πολύ (εκτος του γνωστου θεματος στη χωρα της) μου εδειξε και καποια μνμ και οντως ετσι ηταν , αλλα τα κουβαλαει ολα στη δουλεια η οποια δεν της αρεσει και το λεει.
Εν κατακλειδη ειναι νεα ωραια με πολυ ωραιο σωμα και ποδια( για τους φαν) μεχρι εκει, τα λεφτα μου οχι δεν τα εκλαψα γιατι ηξερα απο την αρχη περιπου τι θα συναντησω και πως θα παει το εργο και η αληθεια ειναι οτι δεν περασα και ασχημα νταξ..
Αν τα οικονομικα μου δεν ηταν καλα ή τα μαζευα τσιμα τσιμα για ενα εσκορτ μια στο τοσο εννοειται δεν σκεφτομουν να την κλεισω.
Υ.Γ και τωρα που γραφω την κριτικη βλεπω εχει ερθει ενα πιστολετο χωρις κριτικες η mishel και με τρωει η παλαμη μου..
Να ειστε ολοι καλα και αφηστε ρε κανενα κοκκαλακι για τους υπολοιπους ειναι ξενερα η φαση να κλεινεις κοπελες μαι εβδομαδα πριν για να εισαι σιγουρος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, Yatoputso, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2022
ο στοχος της πλεον ειναι να φτασει τη βαθμολογια της στο απολυτο 0
30 Μαΐου, 2022
Αφού πέρασες έστω και μέτρια, τυχερός είσαι. Εγώ έφαγα τα μούτρα μου μαζί της και με την ευκαιρία να ξέρεις ότι το ίδιο παραμύθι πέταξε και σε μένα, ότι δεν είναι καλά κλπ κλπ. Άλλωστε δες κριτικές και σχόλια των προηγούμενων. Μιλάμε για επαγγελματία λουφατζού! Κατά τα λοιπά συμφωνώ μαζί σου ότι είναι τουλάχιστον αστείο να κάνουμε κράτηση μια εβδομάδα πριν για να πηδήξουμε Ουάου! αλλά προσωρινά τώρα τελείωσε ο κορωνοιός και πολλοί τώρα ξεσπάνε και άσε που οι καλές επιλογές αυτό τον καιρό δεν ξεπερνάνε τις 10 στο σύνολο όλων των γραφείων Λύπη
30 Μαΐου, 2022
αει καλα το εχει τερματισει η γκομενα τελειως ουτε καν κανει μια προσπαθεια να αντιστρεψει το κακο κλιμα
πραγματικα δηλαδη τι καθεται να πουμε?
λες κ την υποχρεωνει κανενας,δε γινεται ρε πουστη να εχεις ταριφα 140 κ να εισαι με τα μουτρα κατω
δηλαδη εμεις που πληρωνομαστε πολυ λιγοτερο στις δουλειες μας,τι πρεπει να κανουμε να πουμε?
να βγαλουμε το αλυσοπριονο κ να κυνηγαμε αυτους που μας δινουνε ψωμακι.
οποιος δεν σεβεται τα χρηματα που πληρωνεται ειναι απαραδεκτος,ειτε ειναι μεγαλοδικηγορος,ειτε σκουπιδιαρης ,ειτε εσκορτ.
review reaction 1 andronikos3, olddog
31 Μαΐου, 2022
Τι σου δήλωσε; ότι "...δεν της αρέσει η δουλειά που κάνει". Χα, χα εδώ γελάμε!!! Έχει 3 μήνες εδώ και έχει βολευτεί μια χαρά με τα μαύρα χρήματα που βγάζει και έχει μαυρίσει κιόλας στα νησιά του Αργοσαρωνικού. Γιατί δεν σταματά; όμορφη είναι, ας δουλέψει σε καφετέρια, εκτός και αν έχει τα προσόντα να γίνει διευθύντρια στην Microsoft!!! Σωστή η επισήμανση σου στο τέλος για τα ραντεβού.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4