Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελα ειναι μιλφαρα .Τωρα εξωτερικα χαρακτηριστικα με τα δικα μου δεδομενα .Προσωπο προσωπο με σλαβικα χαρακτηριστικα οπωσ στισ φωτο στρογγυλο κλπ σωμα αδυνατη αγυμναστη καλο βυζακι λεμονακι χαλαρο αλλα καλοσχηματισμενο κωλαρακι απο εκει και περα συμμετοχη φιλαει με γλωσσα παιρνει πιπα ακαποτη δινει παθοσ και καυλα στο κρεβατι κλπ τα κανει ολα .Η επικοινωνια φαινεται οτι ειναι χρονια στην Ελλαδα μιλαει καλα Ελληνικα .Ειναι καθαρη και μοσχοβολιστη Το μειον ειναι στο κλεισιμο ραντεβου διαχειριση χρονου στο ραντεβου προσπαθει να κερδιζει χρονο με τον τροπο τησ αλλα εδω στο νημα τησ βγαζει αμεσα συμπερασματα με μπερδεψε με αλλον (αυτεσ η πονηρεσ τακτικεσ ειναι που μου την δινουν) .Δεν βγαζουμε σε νεουδι με την μια κοκκινη καρτα την αφηνουμε να παιξει μπαλα και θα δειξει στην πορεια τι και πωσ.Ειναι καλο τυπακι αλλα νομιζει οτι απευθυνεται σε τιποτα παιχτεσ τησ πλακας .
Τωρα αν το κανει εκατο με σπερμα στο στομα συν δυο φορεσ τελειωμα την ωρα και 180 το διωρο η διακοσια ειναι μια χαρα .
Απο εμενα εγκρινεται για μια φορα αν αλλαξει συμπεριφορα τακτικη δεν θα γραφουμε για δευτερη φορα ισωσ αλλα σιγουρα .Αυτα και καλο βολι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.749
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Venetia, anthotypos, safe και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού