Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Call-Girls 33278
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H πρωτη μου κριτικη αν και εχω συναντησει πολλες γυναικες του χωρου, οποτε και δεν ενθουσιαζομαι ευκολα ωστε να βαζω υψηλες βαθμολογιες . Πραγματικα δεν εχω κατι συγκλονιστικο να πω. Η κοπελα σε εμενα ηταν πιο πολυ GFE παρα PSE. Ειναι εξυπνη και εχει εφραδεια λογου στα Αγγλικα. Ηταν ενα ωραιο ραντεβου με αρκετο γαμισι και συζητηση στα διαλλειματα και απο τις δυο μεριες. Δεν κλεβει χρονο μιλωντας απλα ξερει να μιλαει και την αφηνα γιατι με καυλωνε, οταν ζητουσα γαμισι το εδινε. Μου αρεσε πολυ η θεα απο τις τρυπουλες της. Γουσταρα και γουσταρε το γλυψιμο. Τιμια συναντηση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Rossonero1990
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
517
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2022
Για 1η κριτική μια συμβουλή αν θες την δέχεσαι ειδάλλως αγνοείς.Δεν είπες τίποτα από σωμα ,πρόσωπο και υπηρεσίες. Έχει ωραίο σώμα; μηπως ήταν χαλαρό; μπαμπατσικο;στήθος στα τάρταρα η στον θεο;, πωπουδακι; στο πρόσωπο σου αρέσε; μαλλι; ήταν περιποιημενη όταν την είδες; τέτοια απλα πράγματα. Προαιρετικά κανεις περιγραφή και τον αγώνα για να ξέρουμε τι είναι gfe στον καθένα. .....
review reaction 1 hornyasfuck, gpd, CaptainK και 3 άλλα μέλη
28 Μαΐου, 2022
Εχεις δικιο φιλε μου. Το σκεφτικα μετα..
Ειναι περιποιημενη,καθαρη γυναικα, δουλενη καλα που δεχεται ανετα τις ταχυτητες που θα δωσεις, προσεχει πολυ με το μακιγιαζ της και στο τελος του ραντεβου εμεινε λιγο ακομη για να περιποιηθει τον εαυτο της για την συνεχεια. Ωραια στησιματα με φυσηκο σωμα σωστα αρμονισμενο. Μαλιστα απορω στην βαθ/για γιατι μπηκαν 5ρια ενω εγω το τα προοριζα σε 6αρια και τα υπολιπα 10ρια. Εποικοινωνια και συμετοχη ειναι αριστη!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2