Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 14 10
Call-Girls 37794
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα σε ολους τους φιλους και παλι !! ντανυ σημερα το μενου η οποια με εξεπληξε ευχαριστα.
εμφανιση.η κοπελα ειναι καταρχην μιση ουκρανη οπως μου ειπε και μιση απο αζερμπαιτζαν(κατι τετοια μιξ με τρελενουν Ναι!Ναι!Ναι!) .εχει σκουρο δερμα (Ούτως ή άλλως Άλλωστε στη μάχη μεταξύ μαύρου και λευκού πάντα κερδιζει το μαύρο) και πολύ ωραίο δέρμα καλό και πολύ σφιχτό σώμα με πιάσιματάκια ομως. Δεν είναι χοντρή υποψιν.28 χρονών μου είπε ότι είναι την έκανα και λιγότερο μπορω να πω ωραίο γλυκό πρόσωπο φυσικό 3άρι βυζί πολύ καλό !!
πάμε τώρα στο πρόγραμμα σίγουρα η κοπέλα είναι άπειρη και αυτό φαίνεται .θέλει λοιπόν λίγο καθοδήγηση κοινως αλλά αν τις πάρεις τον έλεγχο κάτι που είναι πολύ εύκολο είναι σίγουρο ότι θα περάσεις πάρα πολύ ωραία .deepthroat full ,γλύψιμο στις μπάλες πάρα πολύ ωραίο .
Σε γενικές γραμμές σε αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι η κοπέλα συστήνεται ανεπιφύλακτα αλλά να ξέρετε ότι είναι gfe experience κ αγαπουλιτσα .
αυτα για σημερα καλη συνεχεια σε ολους !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Διαγραμμένο μέλος 201295, gpd και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2022
1) Ποια φωτογραφία από αυτές που είναι διαθέσιμες για την κοπέλα είναι πιο αντιπροσωπευτική;
2) Έχει τατουάζ πάνω της;
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιουνίου, 2022
Α-Ω φιλε μου για το τατουαζ πραγματικα δε θυμαμαι .οσον αφορα την πιο αντιπροσωπευτικη φωτο θαλεγα την 5η αλλα ολες ειναι κοντα να ξερεις δεν εει φωτοσοπ
H
hell13
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2