Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την Ναταλία στο χώρο μου.

Κοντή, 165 με περίπου 10 παραλανισια κιλά για το σώμα της. Κοκκινομαλα , με 4αρια βυζιά (για τα γούστα μου είναι κανονικά) και γεμάτο κωλαρακι που το στήνει ωραία. Βέβαια το στήνει πριν γαμηθει...

Πρόσωπο με ασιατικά χαρακτηριστικα, μου θυμίζει την August Taylor. Βέβαια εκείνη είναι μελαχρινή. Καταλαβαίνετε ότι δεν είναι όμορφη αλλά εκφυλη στο πρόσωπο. Επίσης, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις δεν έχει ΣΕ ΚΑΜΊΑ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ το σώμα της.

Είσοδος της κοπέλας λες και μπαίνει στον fuck buddy της.

Με αέρα χαιρετηθηκαμε και κάτσαμε στο καναπέ. Μου ζήτησε να πιει κάτι και της είπα ότι πίνω μόνο νεράκι του Θεού. Είπαμε 2-3 χαζομάρες, βασικά πειραζαμε ο ένας τον άλλον μιας και έχουμε σχεδόν ίδια ηλικία. Αυτή είναι 23... Όταν έκανε όταν την πείραζε κάτι της έλεγα ότι τας είχα με κοπέλα που έχει το στυλακι της και δεν τα τρώω αυτά. Τότε άρχιζε να γελάει και μου λέει ότι της αρέσει που την καταλαβαίνει ο άλλος. Μου είπε ότι μοιάζω με έναν ηθοποιό... και εγώ της είπα ότι μοιάζει με μία πορνοστάρ που όμως δεν την ήξερε... Τέλος πάντων κουβέντα στην κουβέντα μου είπε για το που θα γίνει η μάχη. Της είπα στο κρεβάτι μου και μου είπε "οκ, αλλά εγώ δεν θέλω βια πάνω μου, μόνο ασκώ".


Εκεί ξενέρωσα λίγο γιατί περίμενα να είναι σκυλί του πολέμου. Αρχιδια όμως...

-Μην τρελενεσαι δεν είμαι βίαιος, αλλά ούτε και εσύ θα είσαι πάνω μου. Αυτά στους πισωγλεντηδες φίλους σου...
- Δεν είναι σωστό να μιλάς έτσι...
-Δεν έβρισα... Για πες είναι πολλοί;...
-Οι περισσότεροι... είσαι ο μόνος που θέλει να το κάνει και να μην του το κάνω αυτές τις μέρες.
-Μαλιστα...Ειδες δεν θα κουραστεις καθόλου μαζί μου. Άλλος θα σπρώχνει...
-Χαχαχα όντως,όταν γαμαω εγώ κουράζομαι περισσότερο. Αλλά και εσύ άμα ήθελες θα σε γαμουσα, έχεις ωραίο κωλαρακι.
-Τελεια... για να μην ξερασω τώρα μπορείς να γίνεις λίγο πουτανα και να καυλωσω; Αρκετά η καυλαντα..

Μετά άλλαξε στάση και μπήκαμε στο ψητό. Χάδια εκατέρωθεν, εγώ χουφτωνα παντού και εκείνη μου έβγαζε τα ρούχα. Έκανε κομπλιμέντα για το σώμα μου (κλασικά αν γυμνάζομαι κλπ κλπ) και για την ψωλή μου όταν κατέβασα το τζιν.
-Τι είναι αυτό; Θα το πάρω όλο μέσα μου;
-Μικρο είναι ούτε 20 πόντοι.
- κοροϊδεύεις εσύ... Ξέρεις πόσο την έχουν οι περισσότεροι;
-Σαν εμένα...
-Θα θέλαν...
Και μου δείχνει το μέσο όρο πάνω στην ψωλή μου...
- Μέχρι εκεί;;;;;
- Τι νομίζεις;
- Εγώ τι νομίζω ή εκείνη τι λένε;...
-Εχεις κοπέλα;
-Ναι, βασικά φίλη με πλεονέκτημα...
-Πολυ τυχερή, σίγουρα θα πονούσε το πρώτο καιρό.
-Ακομα πονάει, αλλά καμία σχέση με την αρχή, τώρα και ασαλιωτα το παίρνει κάποιες φορές.
-Jesus...
Μετά ξάπλωσε , ανέβηκα από πάνω της και μου έκανε πότε ισπανικά, πότε πίπα (καλή χωρίς δόντι) και πότε και τα δύο. Στη συνέχεια ξάπλωσα όπου συνέχισε το ίδιο πράγμα. Εκεί έπεσαν και γλωσσοφιλα.
-Θα βάλεις καποτα ή δεν θες ακόμα;
-Βαλε..
-Μην με πονέσεις...
- Μην κλαψουριζεις...
-Ειμαι στενή.
- (Να πλένεις σκάλες τότε) Α ναι; Οκ θα προσέχω.... Αλλά παράξενο, πουτανα και να φοβάται το μέγεθος;
-Ναι είμαι πουτανα τρομάρα μου...
-Μου αρέσει η αυτογνωσία σου.
Στο σεξ μέτρια επειδή δεν μπορούσε να το πάρει όλο λόγω μεγέθους. Οι μόνες στάσεις που άξιζαν έως ένα σημείο ήταν ιεραποστολικό και μπρούμυτα. Στις άλλες τραγική.
Στην πίπα όμως μου τον έκανε σίδερο και εγώ την έβριζα και της γαμουσα το λαιμό όπου γουσταρε. Έκανε πίπα στο κρεβάτι και στο πάτωμα σε πολλές παραλλαγές. Μου εγλειφε τα αρχιδια και έλεγε καυλολογα η με κοιτούσε λάγνα και εγώ την έβριζα. Γουσταρε πολύ και συνέχιζε να γλύφει και να πιπωνει.
Στην συνέχεια έγινε και άλλο γαμηση ιεραποστολικό και μετά πίπα σε 2-3 παραλλαγές όπου την έχυσα στις βυζάρες
Είπαμε 2-3 βλακείες και πήγε για ντουζ.
είχαμε χημεία στο σοσιαλ οπου μιλήσαμε για τα γκομενικα της κυρίως και για το ότι έχουμε ίδιο χαρακτήρα και αν έχουμε κοινές συνήθειες.
Όλα αυτά έγινε σε πάνω από μιάμιση ώρα, αλλά με 150 ευρώ μιας και περίμενε ταξί.
Όταν μου είπε να ξαναβρεθούμε, της είπα "ναι αμέ, όταν ξαναεχει περίοδο η δικιά μου και εγώ λεφτά για πέταμα".
Για μια φορά καλή είναι.
Βέβαια πρέπει να ταιριάζουν οι χαρακτήρες γιατί από σεξ δεν κάνει πολλά.
Εγώ πέρασα καλά γιατί έχει τον χαρακτήρα μίας πρώην μου με ίδιο σωματότυπο, μόνο που εκείνη έχει μικρότερο στήθος και είναι μελαχρινή. Βέβαια εκείνη την γαμουσα ΤΣΆΜΠΑ!!!
ΜΆΛΛΟΝ δεν θα την ξαναπάρω γιατί ψάχνω για πουτανα και όχι τυπακι για καυλαντα
Βέβαια αφού υπάρχουν πισωγλεντηδες όπου βάση των λεγόμενων της είναι οι βασικοί της πελάτες θα έχει και τέτοιες υψηλές τιμές. Αν ήταν καθαρά παθητική δεν θα άξιζε πάνω από 100 ευρώ. Γνώμη μου....

ΥΓ: μαζί της έφερε στραπον και τέτοια πράγματα παρόλο που ζήτησα "κανονικό ραντεβού"

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Quaresma 2.0
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4.139
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ggalatsi, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2022
γαμικος με τα ολα του....για αυτο μου αρεσει..αυτο το site....κλαρινογαμπροι..ανυπαρκτοι....πισω απο ενα πληκτρολογιο
review reaction 1 Reuzel, cursed
23 Μαΐου, 2022
Ρε φιλε πραγματικα πηδαγες η εγραφες την συζήτηση ; Πολυ παρλα πολυ μπλα μπλα δεν γραφεις κανα σεναριο . Τι σε νοιαζει εαν τον τρωνε απο το κωλο καποιοι . Αυτα τα λεγε για να καυλωσεις . Ειναι απο τις ποιο ντεκαυλε κριτικες που διαβασα κ οχι για την κοπελα αλλα για τη λογικη σου. Την ιδια εικονα σχηματισα με κριτικε με τραβελια που πανε να τον φανε κ κλαιγονται.
J
Johnykk
review reaction 1 hornyasfuck, linear
23 Μαΐου, 2022
όπως είδες οι επιλογές των παππούληδων αν μη τι άλλο είναι safe...Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295
23 Μαΐου, 2022
Πλέον η κάθε μία ζητάει 150 ευρώ!! Τι να πω.
23 Μαΐου, 2022
Θέλεις να μας πεις ότι είδες τις φωτογραφίες τις κοπέλας με το στραπον σε όλες και την πήρες για κανονικό πρόγραμμα.... έλα τώρα....
review reaction 3 hornyasfuck, woopsie
23 Μαΐου, 2022
« -Ειμαι στενή.
- (Να πλένεις σκάλες τότε)»
?????
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, james034, Papageorge21
23 Μαΐου, 2022
Να σχολιάσω αν μου επιτρέπεται το
ΥΓ: μαζί της έφερε στραπον και τέτοια πράγματα παρόλο που ζήτησα "κανονικό ραντεβού"
Δεν το έφερε για εσάς η κοπέλα αλλά δεν μπορεί να πηγαίνει μετά απο κάθε ραντεβού σπίτι της να αφήνει ή να παίρνει κάτι.
review reaction 1 zamboniaris, hornyasfuck, linear και 3 άλλα μέλη
23 Μαΐου, 2022
Τελικά είναι η Angiedomm ή όχι;;;
Το ρώτησες αυτό;;;
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny87, AKAI AM2800
23 Μαΐου, 2022
έπος!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295
23 Μαΐου, 2022
δεν καταλαβαίνω την έκπληξη σου για τους πισωγλέντηδες, απ τις φωτογραφίες της φαίνεται καθαρά ότι σ αυτή την κατηγορία απευθύνεται.. Εσύ γιατί την διάλεξες ;
review reaction 1 hornyasfuck
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2