Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10
Call-Girls 45834
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συγκεκριμένη συνάντηση είχε ενα ιδιαίτερα σέξι βαθμό δυσκολίας και αυτό γιατι σε όποια συνάντηση και αν κάνω πάντα προσπαθώ να κρατάω τα πιο δυνατά στοιχεία από αυτήν. Πρωινός καφές με βρίσκει να σκοτώνω την ωρα μου με τα νέα τησ ημέρας νιώθοντας την ζεστη του πρωινού ηλιου με το μυαλό μου να τρεχει στην επιλογή του μέρους των καλοκαιρινών διακοπών. Η εικόνες πολλές, μια εικόνα ομως παρόλο που δεν ηταν απο διακοπές με γέμισε ανυπομονησία (ηταν μια απο τισ φωτογραφίες της misley) που είδα αργά το βράδυ σκαλίζοντας το site (yourangels) για νέες αφίξεις. Η συνέχεια είχε ως εξής, επικοινωνία με το γραφείο όπου η Δαναη απάντησε με σιγουριά επισφραγίζοντας την επιλογή μου και κλείνοντας το ραντεβού χωρίς φλυαρίες ρωτώντας και κλείνοντας την επιθυμητή ώρα του ραντεβού. Σε λίγες ώρες βρισκόμουν στο λόμπι του πενταστερου ξενοδοχείου για τον αναμενόμενο έλεγχο πιστοποιητικών και λοιπών ταυτοτικων στοιχείων, μόλις ολοκληρώθηκε πήρα το ασανσερ και βρέθηκα στην πόρτα της να χτυπάω απαλά την πόρτα. Μου άνοιξε η φιγούρα που απεικονίζεται στις φωτογραφίες, όμορφο πρόσωπο, πειραγμένα χείλια, σώμα γαζέλας, σταρένια επιδερμίδα χωρις ιχνος απο tatoo, τα ακρα της ειναι περιποιημενα και πολυ ερωτικά με την συμμετρικa δακτυλάκια των ποδιών. Με καλώς όρισε στον χώρο της με ενα φιλί στα χείλια και μια σιγουριά που εαν δεν έχεις λίγο χρόνο στο άθλημα μπορει και να σε φέρει σε αμηχανία. Μου προσέφερε ποτό, νερό και μπάνιο για να φρεσκαριστώ. Βγαίνοντας από το shower αντίκρισα ενα πανέμορφο πλάσμα να φοράει ενα άσπρο κορμάκι με ψηλά κοψίματα να με περιμένει όρθιο, έπεσε στην αγκαλιά μου και άρχισε να με φιλάει βαθιά με αρκετή τέχνη, τα χέρια μου έτρεξαν σε όλο της το κορμί, μύριζε εξαίσια και οι κινήσεις της ήταν πολυ ερωτικές. Η πρώτη μου κίνηση ηταν να την ξαπλώσω στο κρεβατι και να ξεκουμπώσω το κορμάκι για να μπορέσω να ευχαριστηθώ το αιδοίο της το οποίο σε γεύση και μορφή ήταν καυλωτικο ελιξίριο. Η ίδια το απολαμβάνει αρκει ο παρτενέρ να ξερει να το ασκεί (δάκτυλα δεν δοκίμασα), Αρκετη ωρα μετά και αφού είχα χορτάσει με αποζημίωσε με ενα οργασμό όπου τα υγρά της έγιναν πιο ζεστά και πιο έντονα. Με ευχαρίστησε και μου ζήτησε να ξαπλώσω εγω για να μπορέσει να με περιποιηθεί. Το στοματικό της πολύ έμπειρο και με το σωστό τέμπο, παραφωνίες με δόντια, περιττά σάλια η αλλοπρόσαλλες αναπνοές δεν υπήρχαν. Στη πράξη υπήρχε εναλλαγή στάσεων (ειναι πολύ ευλύγιστη) και ΞΕΡΕΙ να κάνει σεξ χωρίς περιττά μη και μη (για να ξενερώσει ο άλλος). Ο πρώτος γύρος τελείωσε στα πλάγια οπου το ένα μου χέρι ειχα γραπώσει την μέση της και το άλλο το σωματης/λαιμό ανταλλάσσοντας γλωσσοφυλα κατα την διάρκεια. Διάλειμμα, shower εκατέρωθεν και σοσιαλ με ερωτήσεις γενικού αλλά και ειδικού περιεχομένου. Σε λίγο θα βρεθώ απο πάνω της (εκείνη μπρούμυτα) να φιλάω και να δαγκώνω απαλα οτι εβρισκα γευστικο, αυτο μου ανοιξε την ορεξη αρπαξα ενα προφυλακτικό απο το κομοδίνο και γλίστρησα μέσα της, σιγά και ερωτικά, κρατώντας αυτό το ρυθμό για αρκετη ωρα και εισπράττοντας βαθιές αναπνοές και κραυγουλες απο εκείνη τελείωσα δεύτερη φορά. Συνοψίζοντας το review θα πω ότι πρόκειται για ενα πολύ όμορφο και ερωτικό πλάσμα που κατα την γνώμη μου ανήκει στην κατηγορία των gamma females (ανεξάρτητη, οργανωμένη, φιλόδοξη και σίγουρη για τον εαυτό της).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Rebirthed Sapiens Sapiens, company of heroes tho και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού