Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
Call-Girls 211591
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ναταλία την έχω δει από εποχής Ντιβα! Έχω προσπαθήσει 2 φορές όταν έχω έρθει Αθήνα αλλά δεν δούλευε, από τότε είναι αρκετά αλλαγμένη, τότε ένα ντροπαλό κοριτσάκι τουλάχιστον αυτήν την εικόνα μού έδωσε! Ήρθε ντυμένη σοβαρή με γυαλιά σαν πορνό δασκάλα, φιλιά δίνει δίχως αύριο γι'αυτούς που θέλουν , έχει κάτι μεθυστικό σαν να θέλει να σε ταξιδεύει σε αλλά μέρη αυτό το κορίτσι..
Από γλυκιά γίνεται άγρια που θέλει να την σκίσεις ( δεν είμαι τέτοιος) πιστεύω ταιριάζει σε όλους ,ότι θες εσύ μεταμορφώνεται, νομίζω ότι είναι στα καλύτερα της τώρα...το ζει το ραντεβού, τουλάχιστον αυτήν την εικόνα μού έδωσε! Πέρασα ένα ωραία ραντεβού που στο μέλλον σίγουρα θα την ξαναδώ! Ελπίζω βοήθησα ( όπως έχω ξαναπεί δεν το έχω και ιδιαίτερα με γράψιμο! Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dragon18
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3.323
Πόντοι:
726
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, doc_lin, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2022
Οι ματσωμενοι μπαρμπάδες θα τη δουν μουνάρα .Η συμπεριφορά που περιγράφεται ισχύει. Αλλά γενικά για μένα η Ναταλί ήταν εντελως αντικαβλωτική. Δεν έβγαζε αυτό το κάτι να με καβλώσει. Ωραίο σώμα με κάποια πλαδαρότητα,το αθώο πρόσωπο δεν μου άρεσε, προτιμώ το έκφυλο. Γενικά είναι το υγρό όνειρο του κάθε ματσωμένου καταπιεσμένου και στερημένου μπάρμπα. Εγώ δεν θα ξαναπάρω.
K
koulourakias
review reaction 3 review reaction 4 review reaction 1 Υπουργός, james034, andronikos3
22 Μαΐου, 2022
Koulourakias τι να πω ρε φίλε την εμπειρία με δικά μού μάτια έγραψα, τα κορίτσια με κάθε πελάτη είναι διαφορετικές..
review reaction 1 vetranios, Makedonas1971, hornyasfuck
22 Μαΐου, 2022
@κουλουράκιας πότε την πήρες φίλε? Γιατί δεν βλέπω να έχεις ΚΑΜΙΑ κριτική...
review reaction 2 hornyasfuck
22 Μαΐου, 2022
Το πιο άκυρο σχόλιο που έχω διαβάσει σε κριτική....Η κοπέλα τα σπάει κι εμένα που μ αρέσει με προσβάλεις....αντε ο καθένας για να δείξει μαγκιά εδώ μέσα, κρυμμένος στην ανωνυμία θα πει την μαλακια του. Το να μην σ αρέσει είναι απόλυτα αποδεκτό, γούστα είναι αυτά, το να χαρακτηρίζει δεκάδες άλλους στερημενους μπάρμπαδες είναι απαράδεκτο και γελοίο που δείχνει κομπλεξικό.
review reaction 1 vetranios, olddog, Makedonas1971 και 4 άλλα μέλη
22 Μαΐου, 2022
κουλαουρακια,αστοχο το σχόλιο σου περι μπαρμπαδων,τι ρολο παιζει η ηλικια?.Στο μονο που εχει δικιο-αν και δεν το αναφερεις-ειναι οτι ηκοπέλα δεν ειναι και η πιο ομορφη,εχει εντονα χαρακτηριστιά προσώπου.
review reaction 1 hornyasfuck, Dragon18
22 Μαΐου, 2022
πολυ ωραια φιλε μου ΔΡΑΚΕ . Χαιρομαι που περασες ομορφα.

Εμενα το μοναδικο που με προβληματιζει ειναι το υψος της Κρίμα, ειμαι 1,82 και μου αρεσουν τα μικροκαμωμενα αλλα με βαση την δικη σου κ αλλων κριτικες λεω να δοκιμασω
review reaction 1 hornyasfuck, Dragon18
22 Μαΐου, 2022
Την πήρα πριν κάτι μήνες. Κριτική δεν έγραψα. Πράγματι δίνει φιλιά και και.. αλλά εμένα απλά δεν μου έκανε κλικ. Αυτα για τους μπαμπάδες αναφέρονται στο ότι όλες μουναρες τις βλέπουν.
K
koulourakias
review reaction 1 maradona7, Υπουργός
22 Μαΐου, 2022
Αν ήμουν υποχρεωμένος να κάνω σεξ για το υπόλοιπο της ζωής μου μόνο με μία γυναίκα, αυτή θα ήταν η Νάταλι.
Έτσι απλά.
review reaction 3 review reaction 1 ButtLicker, djantonis666, Dragon18 και 2 άλλα μέλη
22 Μαΐου, 2022
Pavlos23 και εγώ είμαι ψηλός...Δεν είναι κατηγορία που σού αρέσει αλλά πιστεύω ότι ότι θα δεις θα σού άρεσει!
review reaction 1 pavlos23, hornyasfuck
23 Μαΐου, 2022
@κουλουράκιας φίλε κουλού...με καλή διάθεση στο λέω και όχι για να σε πικάρω ή να πλακωθούμε δημόσια, εμένα η παρέμβαση σου δεν μου άρεσε και μου φαίνεται ύποπτη! Αν είχες γράψει κριτική μπορεί και να βοηθούσες, τώρα όμως, εμφανιζόμενος σαν μετεωρίτης, θάβοντας την κοπέλα απ'το πουθενά και κάνοντας επίθεση σε όλους τους "θείους" (λες και μόνο 20χρονοι γράφουν στο μπου), μόνο αναξιόπιστος θεωρείσαι, τουλάχιστον από εμένα! Άρχισε να γράφεις για να βοηθήσεις με τις εμπειρίες σου!

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, SalonicaM, Makedonas1971 και 1 ακόμα μέλος
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2