Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 215595
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τη βανεσσα ύστερα από πολύ καιρό αποχής απο τα ερωτικά κορίτσια του μάγου. Η κοπέλα είναι μια καθημερινή κοπελίτσα που συναντάς στο δρόμο και λες ααα αυτό το κοκκινομαλλικο με τα μεγάλα βυζια να μπορούσα να το σκίσω. Αυτό ακριβώς θα πεις όταν δεις τη βανεσσα. Σκάει σε ξενοδοχείο της Γλυφάδας με το χαμόγελο πρώτο ραντεβού της ημέρας της. Φιλί στο καλωσόρισμα χωρίς όμως γλώσσα. Λίγο κουβέντα να σπάσει ο παγος και περνάει για φρεσκάρισμα. Ο μεγαλειωτατος ήδη σηκωμένο απο την εμφανιση της κοπέλας. Βγαίνει με τη πετσετουλα της την οποία την απομακρυναμε γρήγορα γρήγορα για να φιλήσω τις βυζαρες της, φυσικές στητες και παρα πολύ ζουμερές. Αφού χόρτασα τις βυζαρες τις απευθείας πιπα. Προσπαθούσε να το πάρει όλο στο στόμα, αλλά δε μπορούσε. Εδώ έχω και την παρατήρηση μου. Επιφανειακή πιπουλα γύρω γύρω από το κεφάλι και με κάτι πνιγμους μόλις την πιέζεις να κατέβει παρακάτω. Πέρασμα της σαμπρελας και ξεκίνημα με στάση απο πάνω. Μόλις με καβάλησε και μπήκα μέσα στο μουνακι της τα είδα όλα. Παίδες τέρματα σφιχτό τέρματα στενή, πράγμα που δε το βρίσκεις πολλές φορές ουτε στη κοπέλα σου. Σεξακι δυνατό από πανω και τελειωμα μέσα στο σφιχτό μουνακι της. Άμεσα φρεσκάρισμα και από τους δύο. Σοσιαλ λιγακι για να ηρεμήσει ο μεγαλειοτατος και ξανά πιπουλα όπου άρχισε να τον σκληραινει. Αυτή τη φορά σεξακι στημένη στα τέσσερα καθώς και ιεραποστολικο. Δυνατούς ρυθμούς αντέχει το μανάρι. Μάλιστα σε κάποια φάση που το κάναμε στα τέσσερα έπαιζα με τη πίσω τρυπουλα της και της ζήτησα να μπω πίσω γιατι ήταν πολύ καυλαιρικια. Γέλασε και μου απάντησε λέγοντας μου, με πονάει πολύ απο μπροστά αν μου το βάλεις πίσω θα με πεθάνεις. Πραγματικά ομως τέρματα καυλιαρικο το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Τελείωμα στις βυζαρες της όπου τα έτριψε και λιγάκι πάνω τους. Μπανακι και με αποχαιρέτησε με φιλακι στο στόμα. Αν βγάλουμε τη πιπουλα που δε κατάφερε να το πάρει όλο στο στοματάκι της είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας που θέλεις πάντα να το γαμας. Τα φιλιά μου στη βανεσσα και με συγχωρείς που καθυστέρησα να ανεβάσω κριτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
333
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, kon_ntinos, Βανέσα Magic και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού