Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36230
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
τωρα τι να πει και ο μαυρος για το γαζογκιουελακι.την εχω παρει και ποιο παλια.αλλα αυτη την φορα ειταν ονειρο βγαλμενο απο τα παραμυθια.σκαω αγαπουλης με λευκο κρασακι και κατι τριγωνα πανοραματος.υποδοχη με βαθη γλλωσοφιλο απο το γκαβλακι μου και αφηνω την πραματια μου και παω για μπανιο.βγενω απο το μπανιο και το κρασακι ετοιμο απο το γαζελακι.κανουμε τσιν τσιν.και την λεω ξαπλωσε να σεκανω μια σπατουλα.περνω τα τριγωνακια και τα απλωνο στο μυρωδατω μουνακι της και σπατουλαρο.μεχρι που το ζαχαρω χτυπησε μπιελα.την λεω ελα να ρουφηξης και εσυ των μικρο μαυρακι για να γλυκαθης μπεμπα.και εδω απλωμα των τριγωνων και πιπα ποτε αργη βασανιστικη και ποτε μεχρι θανατο.και μετα απο ολα αυτα τον ετρωγε με πολλη αγαπη μια απο το μουνακι της και μια απο το κωλαρακι της.και ξεπερασαμε κατα πολυ την ωρα του ραντεβου.και οταν με το καλο ο μαυρουλης τελειωσε το γκαβλακι με εκανε παραπωνω οτι δεν μπορουσε να παρει τα ποδαρακια της.χαιρετουρες λιγο κρασακι.και ραντεβου στο επομενο τουρ που θα ερθη στο σαβουροχωριμας.με πολλη αγαπη μαυρουλης για το γκιουζελακι.τα μελε απο το μαυρο παιχταραδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.390
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kassler, alladalla και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2022
γιατί δεν έχει φωτό η σελίδα της? Η γνωστή Γκιουζέλ είναι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1