Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κριτική αυτή είναι resume 4 συναντήσεων σε αυτό και το προηγούμενο τουρ της. Τελευταία συνάντηση 5/5 αυτή που αναγράφω και αφού έχω διαβάσει την κριτική του προηγούμενου συναγωνιστή.

H Alisa είναι μια κοπέλα γύρω στα 25 ότι ακριβώς βλέπετε στις selfies. Χωρίς πλαστικα΄και χωρις ταττου. Με υπόδέχτηκε με σέξι εσώρουχα περιποιημένη χαμογελαστή και ευχάριστη . Τα αγγλικά της είναι σε σχετικά καλό επίπεδο ενώ και η συμπεριφορά της πάντοτε με έμενα τουλάχιστον ήταν άψογη. Εχει δουλεψει σε Γαλλία και Βέλγιο και όμιλεί και λίγα γαλλικά. Το social σε καλό επίπεδο αλλα έχουμε δει και καλύτερα. Το δωμάτιο της πάντα καθαρό και τακτοποιημένο σε προδιαθέτει ευχάριστα και σε κάνει να νιώσεις άνετα.

Στον αγώνα η κοπέλα φιλάει καταπληκτικά , έχει καλό στοματικό ενώ ανταποκρίνετε πολύ καλα σε δαχτυλο και γλώσσα στην κάτω περιοχή. Στο σεξ αντέχει το γρήγορο ρυθμο αδιαμαρτύρητα χωρίς μα και μου . Δεν θα πω περισότερα διότι και αλλοι συναγωνιστές τα έχουν γράψει (andronikos3,mpm.123456, annapurnas) . Εγώ θα τονίσω το καλό CIM και τη δοτικότητα της καθώς και ότι δεν υπήρχε πτώση των παρεχώμενων υπηρεσιών στις επαναληπτικές συναντήσεις. Είμαι σίγουρος ότι όλοι όσοι την συναντήσαμε και φερθήκαμε σωστά πήραμε πολύ περισσοτερα από το αντίτιμο που καταβάλαμε και ο νοών νοείτο.

Συνοψίζοντας η Αlisa είναι μια έμπειρη στη δουλειά κοπέλα παρότι νέα στην ηλικία κυρίως για GFE καταστάσεις, με τίμιες φωτο, καλό σόσιαλ, πολύ καλές υπηρεσίες και δοτικότητα.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
16.359
Πόντοι:
16.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2022
αν την προλαβαινες σε ξανθια οπως εγω 3 χρονια πριν θα σου αρεσε ποιο πολυ
κουκλακι ζωγραφιστο
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1