Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 159325
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιβεβαιώνω το σύνολο των προηγούμενων μαχητών με μικρές διαφορές, διαφωνίες.

Αρχικά τσόντες καταπιολες πόρνες υψηλού επιπέδου στο ίδιο πάνω κάτω κασέ δεν φτανει. Η κυρια έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα στο σπορ (το μαρτυρούν εκτός από της σεξουαλικες επιδόσεις και τα πελώρια μουνοχειλα),ξέρει στο 100% πως να παίξει πορνομπαλα επιπέδου που θα φύγεις χορτατος ,αλλά σε οσους είναι φαν του PSE δεν θα πιάσει το μάξιμουμ του 9-10 που ψάχνουμε όλοι εμείς οι εκφυλοι.

Πάμε απ' την αρχή, σκάει χαμογελαστή με ωραίο διακριτικό πορνοφορεμα που τονίζει βυζαρες αλλά δεν ήταν ξεφτιλε. Κάργα γλώσσα στα φιλιά, γρήγορη στο μπάνιο, το κορμι πάρα πολύ δυνατο,χωρίς ίχνος περιττής πατσάς, με σώστες αναλογίες, το στήθος τορπίλη αλλά θα μπορούσε να έχει γίνει σίγουρα καλύτερη δουλειά.

Το πρόσωπο να πω την αλήθεια αρκετά καλύτερο απ' τις φωτό παρ όλο τα +5 χρονια, πειραγμενα χείλια και ωραίο χαμόγελο.

Στην μάχη, φουλ υποτακτικό μουνοσκυλο, με πολύ καλό επίπεδο στο τσιμπουκωμα, αλλά έχει στάνταρ κασετουλα. Δεν θα αφεθεί και να παραστρατησει απ' την πεπατημένη της εύκολα.

Δεν θα πει πολλές μαλακίες πριν, κατά την διάρκεια και μετά. Είναι φαν του σκληρού αγώνα και τον δέχεται χωρίς πρόβλημα. Δεν μου έβγαλε πάντως τρελή ανωμαλία για να τεσταρω όπως ήθελα, άρα αρκέστηκα σε σκαμπιλια στην κωλαρα της , ψιλοτραβηγμα μαλλιών, κάνα δάχτυλο στο στόμα.

Την γάμησα βέβαια πολύ δυνατά , ειδικά στο missionary , που την είχα βάλει να κρατάει πόδια τέρμα ανοιχτά και εγώ να της λυγίζω κεφάλι για να βλέπει με άνεση το πώς έμπαινα ,με τέρμα φορά και πολύ δύναμη μέσα στην κωλοτρυπιδα της.

Άντεξε και μάλιστα παίζει και να την εξιταρει απ' την κωλοτρυπιδα παραπάνω το ξεσκι.

Χρησιμοποιεί πολύ λιπαντικό βέβαια , αλλά τον πήρε με άνεση και χωρίς πρόβλημα στα 4 και στο μισιονερι όπως είπαμε πάνω. Αλλά όταν προσπάθησε για cow, δεν το είχε και πολύ.

Γενικά σαν στάση δεν την κατέχει, προσπαθεί την πεπατημένη με τα δυνατά καρφώματα κτλ, δεν κουνάει όπως πρέπει κώλο ούτε ξέρει να αλλάζει ταχύτητες.

Εύκολα πάντως για 190 με κωλο στο μενού είναι μια πολύ καλή επιλογή για να γαμησετε δυνατά ένα ωραίο μιλφομουνο.

Απλά δεν ανήκει στην κατηγορία που θα σε κάνει να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου μετά πιστεύω. Δεν θα σου πουλήσει το παραμύθι του ανωμαλου μουνοσκυλου. Τίμια όμως , πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.309
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Quaresma 2.0, doc_lin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2022
Μουνοσκυλο !!!!!!! χαχαχχαχα
Την εκπομπη του Γεωργιου θυμισες ????
review reaction 1 gymaster
12 Μαΐου, 2022
Ρε φίλε κλαίω με τον τίτλο
review reaction 1 jason155
13 Μαΐου, 2022
Φιλε μου πολύ ωραία τα έγραψες ισως για αυτό και δεν θέλω να κάνω επίσκεψη ξανα...
17 Μαΐου, 2022
Είναι σκυλί η τύπισσα,μακάρι να έκανε και CIF ,όπως αναφέρει και το site εγώ τη ρώτησα και είχα φάει άκυρο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4