Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158952
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι καύλες βάρεσαν κόκκινο και μετά παό αρκετό διάστημα αποχής από σεξουαλικές ταρζανιές λόγω δουλειάς έκλεισα για 1 ώρα την Αναστασία σε γαμηστρώνα νοτίων προαστιών.Ότι έχουν αναφέρει οι συνάδελφοι πιο κάτω ισχύει
Έσκασε με χρυσαφί φόρεμα.Πρόσωπο μιλφ αλλά καυλωτικό.Βγήκε το φόρεαμ αμέσως και χωρίς να χάνει χρόνο φρεσκαρίστηκε στο μπάνιο.Καθαριότητα φουλ.Βγήκε με τη πετσέτα και ζήτησα να την βγάλει αμέσως.Έσκασαν 2 τούμπανο βυζάρες και ένα κορμί για την ηλικίας της καβλερό.Πεντακάθαρη και μύριζε όμορφά.Ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε λίγο κουβέντα γνωριμίας ενώ τυατόχρονα μου χαίδευε το πούτσο που είχε σηκωθεί από το θέαμα.Η κουβέντα δε κράτησε πάνω από 5' και ένιωσα το στόμα της στόμα μου για φιλι και μετά άρχισε να κατεβεί προς τα κάτω παίρνοντάς τον όλο μέσα.
Το τσιμπούκι της μαεστρικό αργό βασανιστικό και παράλληλα με προέτρεψε να βάλω δάχτυλα και στις 2 τρύπες της
Για κανά 10' τσιμπούκε με πάθος γλύφοντας τα πάντα.Ζήτησα να περάσει καπότα και να την γαμήσω .Στήθηκε στα 4 και άρχισε το σφυροκόπημα για 15' όπου δε κρατήθηκα βγήκα έβγαλα καπότα και την έχυσα στις βυζάρες της
Έπαιξε με τα φλόκια μου πάνω στα βυζιά και έφυγε για ντους.Το ίδιο έκανα και εγώ μετά από λίγο και βρεθήκαμε ξανά στο κρεβάτι
Δίχως να χάσει χρόνο αρχίσε να μου τον παίζει και να με τσιμπουκώνει.Αυτή τη φορά ζήτησα να με καβαλήσει να βλέπω τις βυζάρες της.Το τέλος ήρθε μετά από 20' πριν χύσω με τσιμπούκωσε πάλι και τα πήρε στις βυζάρες της
Καθόλι τη διάρκεια το δάχτυλο μου ήταν στη κωλότρυπά της και γούσταρε
δυστυχώς δε πήρα τη κωλα΄ρα της λόγω κούρασης
την επόμενη φορά
Γενικά είναι εκδιδόμενη που σέβεται τα λεφτά που δίνεις και κάνει τα πάντα να περάσεις καλά
Θα την ξαναδώ σίγουρα αφού δοκιμάσω κάποιες άλλες που έχω στο μάτι
Καλή δύναμη σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Junax, eridon1877 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2022
Διόρθωση στο πρωκτικό είναι όχι αντί για ναι
μπήκε κατά λάθος η επιλογή
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1