Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Call-Girls 71952
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αναφερόμενη μέρα συνάντησης πλασματική. Ήρθε μια γλυκιά γυναίκα, καλοντυμένη. Περίμενα με βάση τις φώτο, ένα πιο πρόστυχο πλάσμα. Σίγουρα μεγαλύτερη από όσο δηλώνει. Πραγματικά πολύ καθαρή με διακριτικό ευχάριστο άρωμα και σώμα - στήθος σε αρκετά καλή κατάσταση. Αγγλικά ικανοποιητικά όσο χρειάζεται για την περίσταση. Ευγενική από το πρώτο λεπτό συμμετείχε χωρίς μα και μου στο πήδημα και στα προκαταρκτικά. Πίπα καλή χωρίς βέβαια κάτι φοβερό, γλείφει και τα @, στο dt δεν το έχει. Καλό καβάλημα από πάνω μου και χωρίς τζελ και γύρισμα στα 4, όπου και τελείωσα σε ένα αρκετά καλό κώλο χωρίς αγριάδα αλλά με ένταση. Στον χρόνο που απέμεινε λίγο καλή και ευχάριστη κουβεντούλα. Ένα καλό πήδημα αλλά όχι αξέχαστο. Της έλειπε αυτό το πρόστυχο, για να την ξανατιμήσω. Πριν την επιλέξω, σκεφτόμουν την Ολίβια, είδα τις 3 σερί κακές κριτικές και μια fake καλή και ευτυχώς δεν την πάτησα. Μάλλον όχι επανάληψη με την Ρόνυ, τουλάχιστον για τους προσεχείς μήνες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.246
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού