Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Call-Girls 26458
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα κλείσει την Alisa για τρεις ώρες . Σε λιγότερο από μια έφυγε μόνη της χωρίς να την έχω πιέσει σε κάτι τα γιατί τα γράφω σε κριτική δίκη της. Το γραφείο συνεπέστατο και εξυπηρετικότατο μου ζήτησε συγνώμη και αφού ρώτησα αν ήταν διαθέσιμη η Kali μου την έστειλε άμεσα. Ήρθε με μαυρο φόρεμα μαύρα σεξυ εσώρουχα μαύρες ζαρτιέρες μαύρες κάλτσες και μαύρες γοβες. Total black λοιπόν αλλά πιο σεξυ κορίτσι ντυμένο από όλα του γραφείου δε έχω ξαναδεί. Με το που μπήκε ήταν πολύ χαλαρή της εξήγησα τι είχα περάσει με τη άλλη κοπέλα που έφαγα φόλα πριν έρθει και άρχισαν τα γλωσσόφιλα που δε τελειωσαν μέχρι την έξοδο του ξενοδοχείου όταν βγαίναμε που την περίμενε ο οδηγός. Με τελείωσε χαλαρά τρεις φορές στο δυωρο παρόλο που μουν πεσμένος από ότι είχα περάσει πριν με την Alisa. Αξίζει κάθε ευρώ που της έδωσα δυστυχώς θα κάτσει μόνο δυο βδομαδες και μετά θα έρθει σεμπτεμβριο το μόνο σίγουρο και της το υποσχέθηκα είναι ότι θα την κλείσω αν όχι τη Παρασκευή τη άλλη βδομάδα και φυσικά για περισσότερο . Οι κριτικές που χα διαβάσει δε με ενθουσίαζαν να πω την αλήθεια αλλά σίγουρα μετά από ότι μου έκανε την αδικούν. Ίσως είχαμε καλή χημεία μεταξύ μας κιόλας και μου το ανταπέδωσε με το τρόπο της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.290
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE, Annapurna

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού